Haberler

Başkan Cahan Hasta ve Hasta Yakınlarıyla Beraber

363
2-03-2017

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Özel Öztan Hastanesini yönetimi, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti. 

Başkan Nurullah Cahan, eşi Halime Cahan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul’un katılımlarıyla gerçekleşen ziyarette, Öztan Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nail Burak Öztan ve Genel Koordinatör Latif Sezgin misafirlerini karşıladı.

 Hastaneyi ziyaret ederek hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunan, istek ve ihtiyaçlarını dinleyen Başkan Cahan, hastane çalışanlarına da kolaylıklar diledi. Yaklaşan Referandum seçimlerinin de istişaresinin yapıldığı ziyarette Başkan Cahan ve heyeti ziyaret ettiği hastalara ve yakınlarına çiçek hediye etti.

16 Nisan’da yeni Türkiye’nin kapılarını açacaklarına inançlarının tam olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Önümüzde referandum sürecimiz var. 16 Nisan’da Türkiye sandık başına gidiyor. Artık yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini oylayacağız. Bizde bu kapsamda şehrimizde sağlık anlamında faaliyet gösteren ve gerçek anlamda güzel hizmetler yapan Özel Öztan Hastanemizi ziyaret ettik. Uşak’ta el ele, gönül gönüle güzel işlere imza atıyoruz. Burada da hoş sohbetlerimiz oldu. Dilimiz döndüğünce Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattık. Arkadaşlarımızın da bizlere çok güzel destekleri oldu. Hastane yönetimine, çalışanlarına ve doktorlarımıza bize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Özel Öztan Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nail Burak Öztan, Belediye Başkanı’nın ve heyetinin ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını ifade ederek, “16 Nisan’da millet olarak sandık başına gideceğiz. Bu referandum sürecinin de başarıyla gerçekleşeceğini umut ediyoruz. Biz her zaman olduğu gibi Başkanımıza gereken desteği vermeye hazırız. İnşallah bütün bu çalışmalar sonunda da sandıklardan “Evet” lerin çoğunlukta çıktığı güzel günleri hep birlikte göreceğiz.  Uşak’ın yerel sağlık markası Özel Öztan Hastanesi’nin yönetimi, çalışanları ve hastaları adına kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Sanatçı Şenozan, Başkan Cahan'a Sanatta Tam Not Verdi Başkan Cahan, 3. Lig'e Çıkan Utaş Uşakspor'u Onurlandırdı Başkan Cahan Yeni Spor Salonu İnşaatını İnceledi Belediye Başkan Yardımcısı Korkmaz, Çalışma Hayatına Uşak Üniversitesi'nde Devam Edecek Başkan Nurullah Cahan, Doğup Büyüdüğü Köye Destek Verdi Başkan Cahan'dan 23 Nisan Mesajı Başkan Cahan'dan Miraç Kandili Mesajı Başkan Cahan'dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı Başkan Cahan, "Çıkan Sonuç Ülkemiz İçin Hayırlı Evet Oldu" Cahan, "İnşallah 16 Nisan'da Güçlü Türkiye'nin Kapılarını Açacağız"
uşak uşak belediyesi nurullah cahan öztan hastanesi hasta