Haberler

Başkan Cahan Hoş Geldin Bebek Projesi'nde Ailelerle Buluştu

483
7-05-2018

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek mutluluklarına ortak oldu. Başkan Cahan ailelerin taleplerini dinleyerek notlar aldırttı.

"Hoş Geldin Bebek Projesi" kapsamında kentte devam eden ve bu güne kadar binlerce aileyi gülümseten ziyaretler hız kesmiyor. Yeni doğan bebekleri evinde ziyaret eden ve ailelere bebek bakım seti hediye eden Uşak Belediyesi, ayrıca talepleri alıyor ve gereksinimleri tespit ediyor.

Hastanelerden alınan doğum bilgileri ve davetler doğrultusunda randevu alınarak gerçekleştirilen ziyaretleriyse zaman zaman Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan bizzat gerçekleştiriyor. Ziyaret edilen ailelere içerisinde çeşitli bebek malzemelerinin bulunduğu bakım seti hediye ediliyor ve ailenin sosyal ve ekonomik sorunları konusunda bilgiler alınıyor. Bu kapsamda ailelerin mutluluğuna eşi Halime Cahan ile birlikte ortak olan ve yeni doğmuş üç bebeğin ailesine daha hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kurulan gönül köprülerine işaret etti.

Güzel bir birliktelik sağlandığına işaret eden Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İstiyoruz ki hemşerilerimizle birlikte olalım. Doğumdan cenazeye kadar her yerde onların neşesini, hüznünü paylaşalım. Çok şükür hemşerilerimizle gönül köprülerimiz sağlam. Rabbim yavrularımıza hayırlı ömürler versin, sağlık ve sıhhatli büyüsünler İnşallah. Eşimle birlikte burada ailelerimizin mutluluğunu paylaştık.” dedi.

Başkan Cahan Sosyal Medya Davetine İcabet Etti

Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a sosyal medyadan davette bulunduklarını ve yapılan ziyaret nedeniyle memnun olduklarını ifade eden Tufan Köse teşekkürlerini iletti.

Ailelerden Sultan Tektaş da, “Belediye Başkanımız hoş geldi sefa getirdi. Bebeklerimiz için kendilerinden yardım istedim. Geldiği için mutlu olduk.” diye konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ADAY TANITIM TOPLANTISINDA KONUŞAN BAŞKAN CAHAN: "BİZİM MÜHRÜMÜZ ESERLERİMİZDİR ELHAMDÜLİLLAH" BAŞKAN CAHAN: "BİZ AK PARTİ NEFERİYİZ, BİZE HANGİ GÖREV VERİLİRSE YAPMAYA HAZIRIZ" UŞAK ESNAF ve SANATKÂRLAR ODALARI BAŞKANLARI'NDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ SANATSEVER BAŞKAN NURULLAH CAHAN ÖDÜLLENDİRİLDİ Muradiye Akağaç Hoşgör Başkan Av. Nurullah Cahan'ın Öğretmenler Günü Mesajı Başkan Cahan Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Ağırladı NURULLAH CAHAN'DAN SAYIŞTAY BAŞKANINA DAVET Ünlü YouTuber Bir Günlüğüne Uşak Belediye Başkanı Oldu Başkan Av. Nurullah Cahan'dan Mevlid Kandili Mesajı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan aile hoş geldin bebek ev ziyareti