Haberler

Başkan Cahan Uşak Defterdarlığı'na Ziyarette Bulundu

467
12-04-2018

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak Defterdarı Tokaç’ı ve kurum personellerini ziyaret etti. Cahan şehrin gelişiminin istişareden geçtiğini vurguladı.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak Defterdarlığını ziyaret etti. Defterdar Birsen Tokaç’ın misafiri olan Cahan kente dair istişarelerin gerçekleştirildiği ziyarette kurum çalışanlarını da unutmadı. Defterdarlık binasında bulunan tüm personeli odalarında ziyaret ederek taleplerini dinledi ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Uşak’ın ortak akıl ilkesi üzerinde yükseldiğinin altını çizen Başkan Cahan, şehrin gelişiminde en büyük sözün halka ait olduğunu kaydetti. Farklı bölgelerde ikamet eden vatandaşlarla sağlanan diyalogların ihtiyaç analizinde daha iyi sonuçlar verdiğini ifade eden Cahan, “Uşak her yönüyle büyüyor ve gelişiyor. Kentimiz alt yapısından üst yapısına, sosyal ve kültürel olanaklarına kadar her anlamda hemşerilerimize yakışır bir noktaya geldi. Bizlerde bu gelişimin daha sağlam temeller üzerine oturması adına şehrimizdeki kurum ve kuruluşlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Bu kapsamda Uşak Defterdarlığımıza ziyarette bulunarak ortak akıl kültürüyle istişareler gerçekleştirelim istedik. İnşallah gönül birlikteliğimizi pekiştirerek daha güzel yarınlara birlikte yürüyeceğiz.” dedi. Misafirperverlikleri nedeniyle Birsen Tokaç’a ve defterdarlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Öte yandan Defterdar Tokaç da ziyaret nedeniyle memnuniyet duyduğunu dile getirerek Başkan Cahan’a teşekkür etti.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ​Başkan Cahan'ın çağrısına ilk yanıt miniklerden geldi Uşak'ta Gaziler Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı UŞAK BELEDİYESİNDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE GELİŞEN UŞAK VURGUSU AHİLİK HAFTASINDA UŞAK'LI ESNAFLAR UNUTULMADI Uşak Belediyesi'nin Spora Yaptığı Yatırım Sokağa Taştı Başkan Cahan'dan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı SABAH GAZETESİ YAZARLARI UŞAK'A HAYRAN KALDI BAŞKAN CAHAN MİNİKLERLE SATRANÇ MASASINA OTURDU Uşak Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi Halkın Hizmetinde
uşak uşak belediyesi nurullah cahan ziyaret istişare defterdarlık