Haberler

Başkan Cahan'a Pankartlı Teşekkür

338
3-10-2017

Türkiye'ye örnek olacak büyük projelerin hayat bulduğu Uşak'ta, Belediye faaliyetlerine mahalle sakinleri tarafından teşekkür gelmeye devam ediyor.

Uşak Belediyesi tarafından şehrin farklı noktalarında süren çalışmalar kış aylarının yaklaşmasıyla daha da hız kazandı. 24 saat esasıyla faaliyetlerini sürdüren belediye, gerek yol, gerek alt yapı ve gerekse çevre düzenlemeleri ile büyükşehirleri aratmayacak hizmetler üretiyor. Ortaya çıkan çalışmalarsa vatandaşlar tarafından tam not alıyor.

Şehirde şimdiye kadar hak ettiği değeri bulamamış, üst ve alt yapısıyla gelişim gösterememiş ve artan nüfus karşısında yetersizliğiyle öne çıkan bölgeler yeni bir forma kavuşturuldu. Uşak'ın çehresini değiştiren faaliyetleri dört mevsim boyunca üreten Uşak Belediyesi'ne, ortaya çıkan önemli ve örnek projelerin, çalışmaların mimarı Başkan Nurullah Cahan'a teşekkür içerikli pankartlara bir yenisi daha eklendi.

Daha önce Ünalan Mahallesi ve Gülistan Sitesi gibi çeşitli yerlerde yer alan teşekkür pankartlarının bir yenisi de Desan Avşar Evleri'nde oturan site sakinleri ve Karakıran hat işletmecilerinden geldi.

Site sakinleri ve otobüs hattı işletmecileri bölgeye yapılan hizmetler nedeniyle teşekkürlerini ileten bir pankart astı.

Pankartta, "Desan Avşar Evleri sakinleri ve Karakıran hat işletmecileri olarak, mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Av. Nurullah Cahan'a teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Başkan Cahan 3. Battı Çıktı İçin Mandala Bastı Çaba Minik Sporcudan, Destek Başkan Cahan'dan Uşak Çevre Birliği Başkanlığından İhale İlanı Güvercin Sevdasına Başkan Desteği Gençlerden Sporun Hamisi Başkan Cahan'a Büyük Destek Başkan Cahan Huzurevi'ni Ziyaret Etti Başkan Amcalarından Miniklere Sürpriz Ziyaret Başkan Cahan Kanser Hastalarıyla Buluştu Halk İstedi Başkan Yaptı: Cuma Pazarı Son Aşamaya Geldi Başkan Cahan Öğrencilerin Sosyal Medyadaki Davetini Geri Çevirmedi
uşak uşak belediyesi nurullah cahan pankart teşekkürler