Haberler

Başkan Cahan'a Pankartlı Teşekkür

446
3-10-2017

Türkiye'ye örnek olacak büyük projelerin hayat bulduğu Uşak'ta, Belediye faaliyetlerine mahalle sakinleri tarafından teşekkür gelmeye devam ediyor.

Uşak Belediyesi tarafından şehrin farklı noktalarında süren çalışmalar kış aylarının yaklaşmasıyla daha da hız kazandı. 24 saat esasıyla faaliyetlerini sürdüren belediye, gerek yol, gerek alt yapı ve gerekse çevre düzenlemeleri ile büyükşehirleri aratmayacak hizmetler üretiyor. Ortaya çıkan çalışmalarsa vatandaşlar tarafından tam not alıyor.

Şehirde şimdiye kadar hak ettiği değeri bulamamış, üst ve alt yapısıyla gelişim gösterememiş ve artan nüfus karşısında yetersizliğiyle öne çıkan bölgeler yeni bir forma kavuşturuldu. Uşak'ın çehresini değiştiren faaliyetleri dört mevsim boyunca üreten Uşak Belediyesi'ne, ortaya çıkan önemli ve örnek projelerin, çalışmaların mimarı Başkan Nurullah Cahan'a teşekkür içerikli pankartlara bir yenisi daha eklendi.

Daha önce Ünalan Mahallesi ve Gülistan Sitesi gibi çeşitli yerlerde yer alan teşekkür pankartlarının bir yenisi de Desan Avşar Evleri'nde oturan site sakinleri ve Karakıran hat işletmecilerinden geldi.

Site sakinleri ve otobüs hattı işletmecileri bölgeye yapılan hizmetler nedeniyle teşekkürlerini ileten bir pankart astı.

Pankartta, "Desan Avşar Evleri sakinleri ve Karakıran hat işletmecileri olarak, mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Av. Nurullah Cahan'a teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Yorulmak Bilmeyen Başkan Cahan, 24 Haziran'a Kadar Durmamaya Kararlı Başkan Nurullah Cahan'dan Bayrama Özel Ziyaret Başkan Cahan'dan Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Nurullah Cahan'dan Kadir Gecesi Mesajı Başkan Cahan Dikilitaş'ta Sıkmadık El Bırakmadı BAŞKAN CAHAN ŞEHİT AİLELERİYLE VE GAZİLERLE İFTARDA BULUŞTU Genel Başkan Uşak Belediyesi'nin Misafiri Oldu Başkan Nurullah Cahan'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Başkan Cahan'dan Anneler Günü Mesajı UŞAK BELEDİYE BAŞKANI'NDAN İSRAİL'E KINAMA MESAJI
uşak uşak belediyesi nurullah cahan pankart teşekkürler