Haberler

Başkan Cahan'a Pankartlı Teşekkür

510
3-10-2017

Türkiye'ye örnek olacak büyük projelerin hayat bulduğu Uşak'ta, Belediye faaliyetlerine mahalle sakinleri tarafından teşekkür gelmeye devam ediyor.

Uşak Belediyesi tarafından şehrin farklı noktalarında süren çalışmalar kış aylarının yaklaşmasıyla daha da hız kazandı. 24 saat esasıyla faaliyetlerini sürdüren belediye, gerek yol, gerek alt yapı ve gerekse çevre düzenlemeleri ile büyükşehirleri aratmayacak hizmetler üretiyor. Ortaya çıkan çalışmalarsa vatandaşlar tarafından tam not alıyor.

Şehirde şimdiye kadar hak ettiği değeri bulamamış, üst ve alt yapısıyla gelişim gösterememiş ve artan nüfus karşısında yetersizliğiyle öne çıkan bölgeler yeni bir forma kavuşturuldu. Uşak'ın çehresini değiştiren faaliyetleri dört mevsim boyunca üreten Uşak Belediyesi'ne, ortaya çıkan önemli ve örnek projelerin, çalışmaların mimarı Başkan Nurullah Cahan'a teşekkür içerikli pankartlara bir yenisi daha eklendi.

Daha önce Ünalan Mahallesi ve Gülistan Sitesi gibi çeşitli yerlerde yer alan teşekkür pankartlarının bir yenisi de Desan Avşar Evleri'nde oturan site sakinleri ve Karakıran hat işletmecilerinden geldi.

Site sakinleri ve otobüs hattı işletmecileri bölgeye yapılan hizmetler nedeniyle teşekkürlerini ileten bir pankart astı.

Pankartta, "Desan Avşar Evleri sakinleri ve Karakıran hat işletmecileri olarak, mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Av. Nurullah Cahan'a teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ​Başkan Cahan'ın çağrısına ilk yanıt miniklerden geldi TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE GELİŞEN UŞAK VURGUSU Başkan Cahan'dan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı BAŞKAN CAHAN MİNİKLERLE SATRANÇ MASASINA OTURDU BAŞKAN CAHAN'DAN BAYRAM MÜJDESİ UŞAK BELEDİYESİ BAŞKANI NURULLAH CAHAN'DAN BAYRAM TEBRİĞİ TÜGVA'nın İlk Mezunları Sertifikalarını Başkan Cahan'dan Aldı Başkan Cahan, Balkan Şampiyonlarıyla Piknikte Buluştu Başkan Cahan Malatyalılara Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirdi BAŞKAN CAHAN ESNAF ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
uşak uşak belediyesi nurullah cahan pankart teşekkürler