Haberler

Başkan Nurullah Cahan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

483
29-08-2017

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Açıklamasında Türk Milleti’nin vatanına olan bağlılığından söz eden Başkan Cahan, “95 yıl önce 30 Ağustos'ta şanlı ordumuz, yurdumuzu düşmanlardan temizleyerek büyük bir zafere imza atmıştır. 30 Ağustos, dünya tarihine damga vuran milletimizin birlik ve beraberlik içinde vermiş olduğu, inançlı onurlu ve kahramanca mücadelenin sonucunda kazanılmış büyük bir zaferdir. Ülkemizin bağrında var olan milletimiz canlarını ortaya koyarak savaşmışlar ve her bölgeden insanlar koyun koyuna şehadet şerbetini birlikte içmişlerdir. Milletçe birlik ve beraberlik içinde elde ettiğimiz başarılar, ülkemizin aydınlık yarınlarının en somut göstergesidir.” dedi.

Dayanışma kültürüne vurgu yapan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, aynı mücadelenin bugün de verildiğinin altını çizdi.

Türkiye’nin köklü bir medeniyet tasavvuruna sahip olduğunu ifade eden Başkan Cahan şöyle konuştu:

“Ülkemiz geçmişiyle, geçmişteki çizgisiyle mazlumların dayanağı, zalimlerin korkusu olmuştur. Aynı şekilde bugün de zor durumda kalanların yanındadır. Her geçen gün güç kazanan Türkiye’nin önüne geçmek isteyen mihraklar her yolu denese de bu necip millet izin vermemekte ve bu topraklar üzerine kurulan oyunları bozmaktadır. Tıpkı 30 Ağustos’ta, tıpkı 18 Mart’ta, tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi bundan sonra da omuz omuza, yürek yüreğe, ülkemiz için aynı yolda yürüyeceğiz. Türk tarihi şanlı zaferler tarihidir.” açıklamalarında bulundu.

Başkan Cahan, “Tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” diye konuştu.

Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...
0.0
Son Düzenlemeler: 29 Austos, 2017
İlgili İçerikler: Başkan Nurullah Cahan'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Başkan Cahan'dan Anneler Günü Mesajı UŞAK BELEDİYE BAŞKANI'NDAN İSRAİL'E KINAMA MESAJI Ciritçilerden Başkan Nurullah Cahan'a Özel Teşekkür Başkan Cahan Hoş Geldin Bebek Projesi'nde Ailelerle Buluştu Başkan Cahan, Üniversitelileri Avrupa'nın En Büyük Havalimanı'na Uğurladı Şampiyonlar Başkan Cahan'ın Misafiri Oldu Başkan Cahan Minik Bilim İnsanlarını Yalnız Bırakmadı Kitap Kurtları Başkan Cahan'ın Misafiri Oldu Çanakkale Yolcularından Başkan Cahan'a Kartal Selamı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan 30 ağustos kutlama mesajı