Haberler

Gençlerden Sporun Hamisi Başkan Cahan'a Büyük Destek

578
12-02-2018

Uşak Atatürk Spor Salonu’nda okul müdürlüklerine, spor kulüplerine, muhtarlıklara ve sivil toplum kuruluşlarına spor malzemesi dağım töreni gerçekleştirildi. Törende ulusal ve uluslar arası müsabakalarda derece elde eden sporculara da ödül olarak altın verildi.

Basketbol potası, voleybol filesi ve direği, masa tenisi ekipmanları, top, eşofman ve benzeri yardımları içeren dağıtım töreninde gençler UTAŞ Uşakspor ve Muratbey Uşak’a büyük destek verdi. Şehirdeki spor ateşinin alevlenmesinin en büyük mimarı Başkan Nurullah Cahan’ın konuşmasına alkışlarla eşlik eden gençler, spordaki başarının kentteki etkisini ortaya koydu.

Uşak’ın spor şehri olduğunu ve sporun başkenti olacak başarıları barındırdığını belirten Başkan Nurullah Cahan, Cumartesi günü oynanan Çorum Belediyespor maçına atıfta bulundu. 7 Puan farkla liderliğin sürdürüldüğünü belirten Başkan Cahan’ın “Sezon sonunda ikinci lige çıkacak mıyız?” sorusuna alkışlarla karşılık veren gençler, basketbol ve ata sporu ciride yönelik açıklamalarda da aynı şekilde destek verdi.

Başkan Nurullah Cahan, ciritte de ikincilik ve üçüncülük elde edildiğini, hedefin bu yıl şampiyonluk olduğunu aktardı. Uşak’ın spordaki başarısının en büyük kaynağı olarak gençlerdeki inanç ve azimi işaret eden Cahan, Uşak Belediyesi’nin her zaman genç sporcuların yanında olduğunu belirtti. Sporun her dalında Uşak’ın temsil edileceğini ve bayrağın yukarılara taşınacağını ekledi.

Daha sonra başarılı sporcuların altın ödülünü veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, ayrıca okullara verilecek spor ekipmanlarını da teslim etti.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: MUHTARLAR BAŞKAN CAHAN'I UNUTMADI Huzurevi sakinlerinden manevi evlatları Başkan Cahan'a Teşekkür Ziyareti BAŞKAN CAHAN TRAFİKTE YAYA ÖNCELİĞİ ETKİNLİĞİNE KATILDI Esnaf Odalarından Başkan Cahan'a Özel Teşekkür BAŞKAN CAHAN GAZİLERE VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ UTAŞ UŞAKSPOR BAŞKAN CAHAN'DAN ALDIĞI MORALLE MAÇA HAZIR ADAY TANITIM TOPLANTISINDA KONUŞAN BAŞKAN CAHAN: "BİZİM MÜHRÜMÜZ ESERLERİMİZDİR ELHAMDÜLİLLAH" BAŞKAN CAHAN: "BİZ AK PARTİ NEFERİYİZ, BİZE HANGİ GÖREV VERİLİRSE YAPMAYA HAZIRIZ" UŞAK ESNAF ve SANATKÂRLAR ODALARI BAŞKANLARI'NDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ Uşak Belediyesi'nden Atlı Cirit Spor Kulüplerine Destekler Devam Ediyor
uşak uşak belediyesi nurullah cahan destek spor yatırım gençler