Haberler

Uşak Belediyesi Evlendirme Dairesinden 08.08.18 Mesaisi

511
8-08-2018

Dünya evine girmek isteyen çiftler 08.08.18’i fırsat bilerek Uşak Belediyesi Evlendirme Dairesine akın etti.

Özel günleri kaçırmak istemeyen çiftler hayatlarının en anlamlı günü olan nikahlarını hatırda kalıcı bir güne denk getirmek adına Uşak Belediyesi’ne yoğun talepte bulundu. Yoğun talebi geri çevirmeyen ve bu özel günde evlenmek isteyen bütün çiftlere farklı saatlerde randevu veren Uşak Belediyesi Evlendirme Dairesi, sabahın erken saatlerinde nikah merasimleri için beklemeye başlayan çiftlerle ve misafirleriyle doldu.

Normal bir günde ortalama 11 olan nikah sayısı, takvimlerin 08.08.18 tarihini göstermesi nedeniyle ikiye katlandı. Toplamda 25 çift özel tarihi yakalamak adına aylar öncesinden gün aldı ve bugünse dünya evine girmek üzere imzalarını attı.

Uşak Belediyesi açısından da özel bir gün olduğunu kaydeden evlendirme memuru Ozan Altınkaya, kentteki bininci nikahın da bu güne denk geldiğini bildirdi. 08.08.18 tarihindeki 8. nikahın yıl içerisindeki bininci nikah olduğunu paylaşarak evleneceklerin mutlu günlerini en iyi şekilde geçirmeleri için çalıştıklarını paylaştı.

Altınkaya, “08.08.18 gerçekten özel bir gün. Normal günlerde 10 ya da 12 nikah kıyılır. Sevgililer günü ve bu tarz özel tarihlerde bu sayı iki katına çıkıyor. Bugün sabah 08.30’da başlayan nikah kıyma işlemlerimiz akşam 20.30’a kadar sürecek. Toplamda 25 nikahımız var.” dedi.

Evleneceklerin bu tarz özel günlere önem verdiğini ve hazırlıklarını da ona göre yaptıklarını kaydeden Ozan Altınkaya, çiftlerin bu mutlu gününde pay sahibi oldukları için memnuniyet duyduklarını belirterek tüm çiftlere mutluluklar diledi.

Nikahı kıyılan 8. çift olan Ayşen ve Hasan Şahan, özellikle bu günü beklediklerini ve çok güzel bir organizasyon olduğunu söyledi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi'nden Atlı Cirit Spor Kulüplerine Destekler Devam Ediyor 12 YILLIK HASRET SONA ERDİ. 'O YOL' ARTIK UŞAKLILARIN HİZMETİNDE Uşak Merkezden Hatice Çoban ASIRLIK SANAT MİRASLARI UŞAK BELEDİYESİNE EMANET UŞAK BELEDİYESİ KÜÇÜKLER İÇME SUYU ARITMA TESİSİ AVRUPALI MİSAFİRLERDEN TAM NOT ALDI Uşak Belediyesi'nden suya flaş indirim "TÜRK SİYASETİNDE YENİ DÖNEM ŞİFRELERİ" PANELİ UŞAK'TA GERÇEKLEŞTİRİLDİ UŞAK BELEDİYESİ MEVLİD KANDİLİ MÜNASEBETİYLE UŞAKLILARA LOKMA İKRAM ETTİ Ünlü YouTuber Bir Günlüğüne Uşak Belediye Başkanı Oldu Uşak'ta 80 Bin Karanfille Anlamlı Etkinlik
uşak uşak belediyesi nurullah cahan 08.08.2018 evlendirme evlilik özel gün