Haberler

Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu İzmir'de Sahne Alıyor

290
19-04-2017

Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu sahne çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

11-13 Nisan tarihleri arasında Menemen'de gerçekleştirilen 9'uncu ‘’İnadına Tiyatro’’ Festivalinde şehrimizi temsil eden Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu, bu kez Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği bölgeler arası Tiyatro yarışmasında boy göstermek için İzmir yollarında. Birçok seçkin tiyatro grubunun yarışacağı etkinlik 19-20 Nisan’da İzmir’de düzenlenecek.

Çalışmaları ve sahne performansıyla büyük beğeni toplayan Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu hocası Murat Çubukcu; Şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek için gerekli tüm hazırlıkları yaptık. Ekibimiz sorumluluklarının farkında, her sahne gösterimiz sonrası olumlu geri dönüşler alıyoruz, bu da bizi daha iyi işler çıkarmak noktasında motive ediyor. Şimdi önümüzde İzmir var, orada da elimizden geleni yapıp iyi bir sonuçla dönmeyi hedefliyoruz. Biz kendimize güveniyoruz, Tiyatro gibi zor bir alanda sahne çalışması yapmak ciddi emek istiyor. Biz tiyatro grubumuzu Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’ın desteğiyle çok kısa bir zamanda kurduk ve profesyonel anlamda sahne alacak seviyeye geldik. Her gösterimizde salonların dolu olması ve aldığımız tepkiler bunun en iyi göstergesi. İnşallah İzmir’den sonra Türkiye Şampiyonasında da şehrimizi en güzel şekilde temsil edip Uşak’ta sanatsal faaliyetlerin ne kadar ilerlediğini göstereceğiz’’ açıklamasında bulundu. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ​Uşak Mutlu Kentler Ligi'nde 9'uncu Sırada Yer Aldı Uşak Belediyesi, Yazın Kötü Kokuya Neden Olan Konteynırları Değiştiriyor Başkan Cahan, 3. Lig'e Çıkan Utaş Uşakspor'u Onurlandırdı Belediye Başkan Yardımcısı Korkmaz, Çalışma Hayatına Uşak Üniversitesi'nde Devam Edecek Uşak'ta 8'inci Yaren Gecesi Yoğun Bir Katılımla Yapıldı Gecenin Karanlığı UTAŞ Uşakspor'la Aydınlandı Uşak Belediyesi Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Etkinlikler Düzenledi Uşak Belediyesi 2. Çocuk Festivali Başladı UTAŞ Uşakspor, Alnının Akıyla Adını 3'üncü Lig'e Yazdırdı Uşak Belediyesi 3'üncü Geleneksel Çocuk Festivali Başlıyor
uşak uşak belediyesi nurullah cahan şehir tiyatrosu izmir