Haberler

Uşak Belediyesinde Çalışan Bayan Personele Kadınlar Günü Jesti

596
8-03-2017

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bayan personel ile bir araya geldi.  Bayan personele her zaman destek olduklarını kaydeden Başkan Cahan, bundan sonraki süreçte de birlekteliklerini en üst mertebeye taşıyacaklarını vurguladı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Uşak Belediyesi Hizmet Binası’nda yapılan etkinliğe, Belediye bünyesinde çalışan bayan personelin yanı sıra Uşak Belediyesi Bayan Meclis üyeleride  katıldı.  Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Eşi Halime Cahan’ın bütün personele tek tek çiçek verdiği etkinlikte Başkan Yardımcısı Hüseyin Ufuk Uğur’da bayan çalışanları yalnız bırakmadı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ederek konuşmasına  başlayan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Böyle bir organizasyonda sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluluk duyuyorum” ifadesini kullandı. Cahan, ”Kadınlarımızın hem ailede hem toplumda yeri çok ayrıdır. Atalarımızın “Yuvayı dişi kuş yapar” sözü ve Sevgili Peygamberimizin (s.a.v) “ Cennet annelerin ayakları altındadır” hadis-i şerifi ile kadınlarımızın değerini daha iyi anlıyoruz. Aile yapısında çocuklarımızı, doğumundan büyümesine kadar gözetip kollayan ve daima yanlarında olan eşlerimiz her zaman baş tacımız.  Bir erkeğin hayatta başarılı olmasının en büyük sebeplerinden biri de şüphesiz yanında eşinin var olmasıdır. Kısacası ailenin temel taşı kadınlarımızdır” dedi.  

Hep birlikte Uşak’lı vatandaşlara güzel hizmetler yaptıklarına değinen Başkan Cahan, “Belediye anlamında da birlikte çalışıyoruz, Uşak halkına hizmet ediyoruz. Şehrimize tarihinde örneği olmayan çalışmalar yapıyoruz ve hepinizin bu çalışmalarda karınca kararınca katkısı var. Emeklerinizden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonraki hayatlarınızda başarılar diliyorum, huzurlu, mutlu, sağlıklı nice böyle güzel günlerde buluşmak dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum” açıklamasında bulundu.

Günün anısına fotoğraf çekimi ve pasta kesimi yapıldı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ​Uşak Mutlu Kentler Ligi'nde 9'uncu Sırada Yer Aldı Uşak Belediyesi, Yazın Kötü Kokuya Neden Olan Konteynırları Değiştiriyor Başkan Cahan, 3. Lig'e Çıkan Utaş Uşakspor'u Onurlandırdı Belediye Başkan Yardımcısı Korkmaz, Çalışma Hayatına Uşak Üniversitesi'nde Devam Edecek Uşak'ta 8'inci Yaren Gecesi Yoğun Bir Katılımla Yapıldı Uşak Belediyesi Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Etkinlikler Düzenledi Gecenin Karanlığı UTAŞ Uşakspor'la Aydınlandı Uşak Belediyesi 2. Çocuk Festivali Başladı UTAŞ Uşakspor, Alnının Akıyla Adını 3'üncü Lig'e Yazdırdı Uşak Belediyesi 3'üncü Geleneksel Çocuk Festivali Başlıyor
uşak uşak belediyesi nurullah cahan kadınlar günü 8 mart hizmet binası bayan personel