Haberler

Uşak'ın Projelerine Bakanlar'dan Tam Destek

899
7-01-2017

Uşak’ın Projelerine Bakanlar’dan Tam Destek

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak’ta yapılması planlanan projeler ve yatırımlar dolayısıyla Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

2 günlük Ankara temaslarında öncelikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ve Maliye Bakanı Naci Ağbal’ı makamında ziyaret etti. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya gelinerek Uşak’ın sanayi ve teknoloji adına gelişmeleri konuşuldu.

Gerçekleşen ziyaret ile ilgili bilgi veren Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Yaptığımız bu ziyaretler ilimiz için önem arz eden gelişmelerdir. 2017, yatırım ve projeler konusunda dolu dolu geçecek bir yıl olacak. Bizlerde yapacak olduğumuz projelerin detaylarını ve gelişmelerini masaya yatırmak amacıyla ilgili bakanlıklarımızla istişarelerde bulunduk. Uşak’ımızın gelişmesini ve büyümesini sağlayacak projelerimize yönelik gerekli destekleri de Bakanlarımızdan aldık. Sayın Bakanlarımızın göstermiş oldukları ilgi ve duyarlılıktan dolayı şehrim ve kendi adıma teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.  

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi'nden Atlı Cirit Spor Kulüplerine Destekler Devam Ediyor UŞAK ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ'NİN ANITKABİR ZİYARETİNE BELEDİYE DESTEĞİ SIFIR ATIK PROJESİNEUŞAK BELEDİYESİNDEN DESTEK İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NIN PROJESİNE UŞAK BELEDİYESİNDEN DESTEK ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMINA İLK DESTEK UŞAK BELEDİYESİ'NDEN YEŞİL UŞAK'IN DEV PROJESİNE İL GENEL MECLİSİ'NDEN DESTEK Uşaklı Ciritçilerden 24 Haziran'da AK Parti'ye Tam Destek Uşak Seçmeninden AK Kadrolara Tam Destek Uşak Belediyesi Destekleriyle Yetimler Eskişehir'e Uğurlandı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne Belediye Destekli Çanakkale gezisi
uşak belediyesi nurullah cahan ziyaret spor ankara yeni uşak bakanlık bilim sanayi maliye