Haberler

Yorulmak Bilmeyen Başkan Cahan, 24 Haziran'a Kadar Durmamaya Kararlı

229
20-06-2018

AK Parti Uşak, hem ilçelerde hem de Uşak kent merkezindeki çalışmalarında tempoyu yükseltti. Kahvehane toplantılarının, esnaf ve kurum ziyaretlerinin yanı sıra çat kapı misafirlikleriyle 24 Haziran’a sayılı günler kala seçim sürecini Uşak’ta canlı tutan, dur durak bilmeyen ve şimdiye kadar binlerce insanla el sıkışan Başkan Cahan, Uşaklılardan 24 Haziran için destek aldı.   

24 Haziran seçimlerinin Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle sabah saatlerinde başlayan ve sahura kadar süren seçim çalışmalarıyla temposunu yüksek tutan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Bayram sonrası da saha mesaisinde hız kesmedi. Sabah saatlerinde başlayan çalışmalar kapsamında İslice Mahallesi’nde yer alan esnaflarla bir araya gelen Başkan Cahan seçimin önemini anlattı.

Uşak’ın, güçlü Türkiye için 24 Haziran’da sandıklara AK Parti mührünü vuracağına inandıklarını ve güvendiklerini kaydeden Cahan, “Bu bir beka seçimi. Yeni sistem ile gelişimin hızlanacağı, kalkınma hamlesinin genişleyeceği, mega projelerle ülkemizin daha fazla değer kazanacağı bir döneme adım atıyoruz. Hemşehrilerimiz bu seçimlerin öneminin farkında ve 16 yıldır yaptıklarımızı biliyor. İnşAllah vatandaşımızın desteğiyle güzel bir netice elde edeceğimize inancımız tam.” dedi.  

Her sabah parti teşkilatı ile başlayan çalışmalar kapsamında farklı bölgedeki esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Cahan İslice Mahallesi sakinlerinin de taleplerini alarak hizmete dönüştürülmesi adına ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.  

Dün Halı Pazarı, Kırık Minare çevresi, Durak Mahallesi esnafları ve çat kapı eczane ziyaretleriyle vatandaşlarla buluştuklarını kaydeden Başkan Cahan, çalışmaların gece saatlerine kadar devam ettiğini aktardı.  

Türkiye üzerinde oynanan oyunların, hazırlanan tuzakların bir bir bozulduğunu ve en güçlü darbenin 24 Haziran ile vurulacağını aktaran Başkan Cahan şöyle devam etti: 

“Bizler AK Parti Uşak olarak büyük bir aileyiz ve AK Parti olarak hemşehrilerimizle daima iç içe olduk. Vatandaşlarımızın taleplerini aracılarla değil, bizzat kendilerinden dinledik ve hizmetlerimizi onların destekleriyle, inançlarıyla gerçekleştirdik. Biz AK Parti hükümeti olarak 16 yıldır bu bakış açısıyla dev eserlerin yanı sıra büyük gönül köprüleri de inşa ediyoruz. Ve işte bu birlikteliğimizle seçimlerden en iyi sonucu alacağımıza inancımız tam. 24 Haziran Türkiye için bir milat olacak”.

Başkan Cahan İslice Mahallesi'nin ardından, parti teşkilatıyla birlikte Gedizyolu bölgesinde hizmet veren esnafları ziyaret etti.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ​Başkan Cahan'ın çağrısına ilk yanıt miniklerden geldi Başkan Cahan'dan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı BAŞKAN CAHAN MİNİKLERLE SATRANÇ MASASINA OTURDU UŞAK BELEDİYESİ BAŞKANI NURULLAH CAHAN'DAN BAYRAM TEBRİĞİ BAŞKAN CAHAN'DAN BAYRAM MÜJDESİ Başkan Cahan, Balkan Şampiyonlarıyla Piknikte Buluştu TÜGVA'nın İlk Mezunları Sertifikalarını Başkan Cahan'dan Aldı Başkan Cahan Malatyalılara Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirdi BAŞKAN CAHAN ESNAF ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR Başkan Cahan'dan Dikilitaş'a Teşekkür Ziyareti
uşak uşak belediyesi nurullah cahan çalışma 24 haziran genel seçimler enerji efor