Haberler

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı

760
31-07-2018
Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...

Güçlü bir demokrasi için basın ve ifade özgürlüğü kamuoyunun tarafsız bilgiye ulaşması açısından olmazsa olmaz olmuştur. Kurumlara şeffaflık kazandıran, bilginin önündeki engelleri kaldıran ve temel hak ve hürriyetler açısından önemli bir görev üstlenen Türk basınında sansürün kaldırılışının 110’uncu yıldönümünde, görevini üstün bir gayret ile icra eden tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ederim.

Gazetecilik mesleği görsel, işitsel ve yazılı medyada yeni teknolojiler ile farklı boyutlar kazansa da üstlendiği sorumluluk ciddiyetinden bir şey kaybetmemiş ve hatta doğru bilgiye ulaşmakta ‘güvenilir kaynak’ olma sorumluğu daha fazla önem kazanmıştır. 

Köklü basın tarihimizin tüm güzide mensuplarını bu vesileyle yad ediyor, 24 Temmuz Basın Bayramınızı kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygılarımla.

Nurullah CAHAN

Uşak Belediye Başkanı

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Başkan Çakın'dan Kurban Bayramı Mesajı Uşak'ta 15 Temmuz Destanı Anıldı UŞAK BELEDİYESİ 15 TEMMUZ DESTANINI NOTALARDA YAŞATTI BAŞKAN ÇAKIN'DAN 15 TEMMUZ MESAJI Başkan Çakın'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı 25-26 Mayıs Ramazan Bayramı 2. ve 3. günü açık olacak nöbetçi fırınlar. Başkan Çakın'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Eşme Yeleğen Kasabasından İsmail Kurt Başkan Çakın Basın Mensuplarıyla Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi Başkan Çakın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan kutlama mesaj basın bayramı 24 temmuz