Haberler

ANITTEPE TOKİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ

448
24-12-2021

729 KONUT BUGÜN SAHİBİNİ BULDU

Karaağaç Mahallesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapımına başlanan 729 konut için bugün kura çekimi yapıldı. Törende konuşan Başkan Çakın, bölgenin yeni bir cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.

Kura çekimine TOKİ Başkanı Ömer Bulut, AK Parti Uşak Milletvekilleri; TBMM İstihbarat ve Güvenlik Komisyonu Başkanı Mehmet Altay ile İsmail Güneş, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Vali Yardımcısı Muammer Balcı ve Ak Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul katıldı. 

Kura Sonucunda 729 Kişi Yeni Evine Kavuştu

Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut kura töreninde yaptığı konuşmada, projenin 2022 sonunda tamamlanarak evlerin hak sahiplerine teslim edilmesinin hedeflendiğini söyledi. Uşak için toplam 2 buçuk milyar liralık yatırım yapıldığını dile getiren Bulut; kent merkezinde yapılacak Millet Bahçesi için de ihalenin tamamlandığını, proje alanı içindeki okul binalarını restore ettiklerini ifade etti.

Başkan Çakın’dan Emeği Geçen Herkese Teşekkür

Bugün Uşak için çok mutlu bir gün olduğunu vurgulayan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın; “Hem çocuklar hem yetişkinler için sosyal donatılara, yeşil alanları ile sağlıklı bir çevre düzenlemesine sahip nitelikli konutların tamamlanmasıyla, inşallah vatandaşlarımız daha refah içerisinde bir yaşama kavuşmuş olacak. Ben bu imkanı hemşehrilerimize sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut’a ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Uşak Belediyesi olarak şehrin kalkınması için birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Çakın; Anıttepe TOKİ evlerinin en kısa zamanda bir cazibe merkezi haline geleceğini düşündüklerini kaydetti. 

0.0
Son Düzenlemeler: 27 Aralk, 2021
İlgili İçerikler: KİTAP FUARI VE RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ İÇİN GÖRKEMLİ AÇILIŞ GÜRÜLTÜ EYLEM PLANI İÇİN 'ANKET' HAZIRLANDI Işıklar Farkındalık İçin Söndü BAŞKAN ÇAKIN E-SPOR İÇİN KOLLARI SIVADI UŞAK BELEDİYESİ ÇOCUKLAR İÇİN TEKNOLOJİYE PENCERE AÇIYOR GÜRÜLTÜ EYLEM PLANI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR AYAKLI SU DEPOSU İÇİN YIKIM KARARI ÇIKTI Kabuğu Kırık Kaplumbağa Doğaya Kavuşmak İçin Gün Sayıyor UŞAK'TA GÖRME ENGELLİ BİREYLER İÇİN ÖZEL MENÜ "UŞAK'IN SESLERİ" ÇÖZÜM İÇİN BULUŞTU
uşak uşak belediyesi ANITTEPE TOKİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ toplu konut idaresi