Haberler

​Araç Filomuz Genişliyor

1891
7-04-2015

Araç Filomuz Genişliyor

Uşak Belediyesi belediyenin hizmetlerinin daha kaliteli olması adına araç filosunu genişletti. Mevcut araçlara 15 kamyon, 2 iş makinesi ve 2 asfalt makinesi eklendi. Başkan Nurullah Cahan kaliteli araç filosu ile kentin sorunlarını daha kısa sürede bitireceklerini belirtti.

Uşak Belediyesi kentte alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile değişimi hedefliyor. Bu konuda 2015 yılı atılım yılı ilan edilirken, bu kapsamda araç ve gereç envanteri de genişletiliyor. Belediye daha iyi hizmet vermek adına araç filosuna yeni araçlar ekledi. 15 kamyon, 2 iş makinesi ve 2 asfalt makinesi Uşak’ın sorunlarının çözülmesi adına yeni bir güç oldu.

Daha da güçlendik

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimizde her anlamı ile fark yaratmak ve kentimizin sorunlarına merhem olmak için ekipmanlarımızı daha da kaliteli hale getirdik” dedi. Belediyenin yeni araçlara ihtiyaç duyduğunu aktaran Cahan, “İlimizde marka olma hedefi ile emin adımlar ile ilerliyoruz. 2014 yılında mali disiplini sağlamamız ve büyük projelerimizin köşe taşlarını yerine koymamızın akabinde, 2015 yılını sorunsuz bir kent ve şantiye yılı ilan etmiştik. Bunun için ekipmanlarımızın kaliteli ve yeterli olması gerekiyordu. Belediye şirketimiz UTAŞ aracılığıyla yeni araçlarımızı hizmete soktuk” dedi.

İş makineleri ile ilgili daha önce sıkıntılar yaşandığını aktaran Cahan, “Uşak gibi sürekli gelişen kentimizde sadece 1 adet asfalt makinemiz vardı. Bu ilimizin sorunları için yeterli değildi. 2 yeni asfalt makinesi ile sorunlara daha kısa sürede eğileceğiz” şeklinde konuştu.

2015 şantiye yılı

2015 yılında yapılacak çalışmalardan da bilgi veren Cahan, kentin her anlamı ile şantiyeye döneceğini iletti. Cahan,”Uşak’ımızın vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayan ve her yönü ile sorunsuz bir kent olmasını arzuluyoruz. Yeni araçlarımız ile ilimizde birçok sıkıntıyı 2015 yılında bitireceğiz. 2015 yılında yol ile ilgili sıkıntıları minimuma indireceğiz. Bununla beraber bütün projelerimizin çalışmaları da hızlı bir şekilde devam edecek” diyerek sözlerine son verdi. 

0.0
Son Düzenlemeler: 14 Nisan, 2015
İlgili İçerikler: ​Araçlarıyla Türkiye'nin En Güçlü Belediyeleri Arasındayız ​Araç Envanteri Genişliyor
araç filosu