Haberler

​Ata Park Çayzade Açıldı

4518
1-09-2016

Ata Park Çayzade Açıldı

“Sosyal mekanlar kazandırmaya devam edeceğiz”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Ata Park içinde açılan Çayzade’nin açılışında yaptığı konuşmada, “Kentimize sosyal yaşam alanları konusunda yenilikleri kazandırmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Uşak Belediyesi işletmelerinden birisi olan Çayzade’nin ikinci şubesi Ata Park içinde açıldı. İsmetpaşa Caddesi Tiritoğlu Parkı içinde yer alan ilk şubeden sonra açılan kafeteryanın açılışına, Uşak Valisi Ahmet Okur, AK Parti Uşak Milletvekilleri Alim Tunç ve Mehmet Altay, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, AK Parti İl Başkanı Servet Kuş, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Yaptıklarımız yapacaklarımızı teminatıdır

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Kentte sosyal yaşam alanlarının çoğalmasını önemsiyoruz” dedi. Bu nedenle Çayzade gibi bir markayı kente kazandırdıklarını aktaran Cahan, “Uşak’ın kurtuluş gününde böyle bir tesisi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ecdadımızbu nesli bizlere emanet ettiler. Bizde bu emaneti en güzel hale getirmek için çaba veriyoruz. İlimiz her geçen gün güzelleşiyor. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz bu gibi sosyal tesislerin artması için çalışmalara devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Marka değerimiz artıyor

Uşak’ın marka değeri günden güne arttığına dikkat çeken Cahan, “İlimiz yaptığımız çalışmalarla günden güne daha iyi bir konuma geliyor. Gelecekte kentimizi güzel günler bekliyor. Şehrimizin büyük projeleri sosyal bir Uşak’ın gelişiminde de etkili olacak. Bu nedenle şimdiden cazibe merkezi bir kent konumuna geldik. Vatandaşlarımızın da desteğiyle daha iyi bir konuma geleceğiz” dedi. 

0.0
Son Düzenlemeler: 01 Eyll, 2016
İlgili İçerikler: TİRİTOĞLU ÇAYZADE DE KULLANILMAK ÜZERE TERMOSİFON ALIMI. Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı Çocuklara yarış parkuru sürprizi UŞAK BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLER BÜTÇE İÇİ İŞLETMESİ ATAPARK ÇAYZADE BİRİMİNDE KULLANILMAK ÜZERE TABE Uşaklılar geleceği için Atapark'ta buluştu PARK BAHÇE VE PİKNİK ALANLARININ ETRAFLARINA MONTAJLARININ YAPILMAK ÜZERE PANEL TEL ÇİT VE DİREKLERİ BELEDİYEMİZ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 1000 ADET ÇİMENTO ALIMI DOĞRUDAN PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 12 ADET MİNİ(OFİS )TİPİ BUZDOLABI ALIMI.DOĞR UŞAK BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI GÜVENLİK KULÜBESİ VE İDARİ BİNADA KULLANILMAK ÜZE ​Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan Otopark Yönetmeliğinin yürürlülük tarihi 31 Mar
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehir açılış ata park çayzade ikinci şube