Haberler

ATAPARK GENÇLİK KONSERLERİ BAŞLIYOR

3324
16-08-2021

Atapark Gençlik Konserleri 18-20 Ağustos tarihleri arasında Atapark’ta kurulacak dev sahnede Uşak halkıyla buluşacak.

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek organizasyonla Uşaklılar üç gün boyunca müziğe ve eğlenceye doyacak.

Konserler Ücretsiz Olarak İzlenebilecek

Tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek olan konserlerde 18 Ağustos’ta “Eski Adam Lafları” ve “Sorun Sende Değil” adlı yerel gruplar Alternatif Rock tarzı müzikleriyle Uşaklı gençlerle buluşacak. 19 Ağustos akşamı Uşak Belediyesi Kent Orkestrası’nın sahne alacağı konserde birbirinden hareketli ezgilerle coşacak olan müzikseverler; 20 Ağustos akşamı Ekin Uzunlar konseriyle keyifli vakit geçirme fırsatı bulacak.

Spor Gösterileri ve Eğlence Bir Arada

Konserlerin dışında DJ performansları da gerçekleştirilecek olan sahnede ayrıca çeşitli eğlenceler ve renkli şovlar da yer alacak. Uşak halkından geniş bir katılım beklenen “Atapark Gençlik Konserleri” etkinlikleri çerçevesinde ayrıca; gençlerimizin kum voleybolu ve basketbol gösteri maçları da sergilenecek.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK'TA SÜPERMOTO HEYECANI BAŞLIYOR UŞAK BELEDİYESİ YAZ SPOR KURSLARI BAŞLIYOR Uşak Belediyesi'nden Bir Gençlik Projesi Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı UŞAK BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLER BÜTÇE İÇİ İŞLETMESİ ATAPARK ÇAYZADE BİRİMİNDE KULLANILMAK ÜZERE TABE Uşaklılar geleceği için Atapark'ta buluştu Başkan Çakın'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı UŞAK'TA SANATIN YENİ ADRESİ AKADEMİ UŞAK 2019-2020 EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR Uşak Belediyesi Satrançseverleri Gençlik Satranç Turnuvası'nda Buluşturdu GENÇLİK ve SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU'NDAN UŞAK'A MÜJDE
uşak uşak belediyesi atapark mehmet çakın gençlik konserleri