Haberler

ATAPARK GENÇLİK KONSERLERİ BAŞLIYOR

6878
16-08-2021

Atapark Gençlik Konserleri 18-20 Ağustos tarihleri arasında Atapark’ta kurulacak dev sahnede Uşak halkıyla buluşacak.

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek organizasyonla Uşaklılar üç gün boyunca müziğe ve eğlenceye doyacak.

Konserler Ücretsiz Olarak İzlenebilecek

Tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek olan konserlerde 18 Ağustos’ta “Eski Adam Lafları” ve “Sorun Sende Değil” adlı yerel gruplar Alternatif Rock tarzı müzikleriyle Uşaklı gençlerle buluşacak. 19 Ağustos akşamı Uşak Belediyesi Kent Orkestrası’nın sahne alacağı konserde birbirinden hareketli ezgilerle coşacak olan müzikseverler; 20 Ağustos akşamı Ekin Uzunlar konseriyle keyifli vakit geçirme fırsatı bulacak.

Spor Gösterileri ve Eğlence Bir Arada

Konserlerin dışında DJ performansları da gerçekleştirilecek olan sahnede ayrıca çeşitli eğlenceler ve renkli şovlar da yer alacak. Uşak halkından geniş bir katılım beklenen “Atapark Gençlik Konserleri” etkinlikleri çerçevesinde ayrıca; gençlerimizin kum voleybolu ve basketbol gösteri maçları da sergilenecek.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Gençlik Parkı'nın Temeli Atıldı 100. YIL KURTULUŞ KONSERLERİ AHMET ŞAFAK İLE BAŞLADI BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR ATAPARK YENİ YÜZÜNE KAVUŞTU UŞAK'TA SÜPERMOTO HEYECANI BAŞLIYOR UŞAK BELEDİYESİ YAZ SPOR KURSLARI BAŞLIYOR Uşak Belediyesi'nden Bir Gençlik Projesi Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı UŞAK BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLER BÜTÇE İÇİ İŞLETMESİ ATAPARK ÇAYZADE BİRİMİNDE KULLANILMAK ÜZERE TABE
uşak uşak belediyesi atapark mehmet çakın gençlik konserleri