Haberler

ATAPARK YENİ YÜZÜNE KAVUŞTU

2158
6-10-2021

Kentin en yoğun bölgelerinden birisi olan ve trafik sıkışıklığı yaşanan Atapark’ta Uşak Belediyesi tarafından yürütülen yenileme çalışmaları tamamlandı.

Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan ve özellikle akşam saatlerinde araçla hareket etmenin imkansız hale geldiği Atapark’ta kısa bir süre önce çalışmalar başlatılmıştı. Adım adım ilerlenebilen kentin en merkezi noktalarından birisi olan Atapark’ta, çözüm Uşak Belediyesi’nin eliyle hayat buldu.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın da yakın takip ettiği çalışmalar kapsamında uygulanan revizyonlar bölgeye rahat bir nefes aldırdı.

Bazı bölümlerinde kaldırımların geri çekildiği ve yolların genişletildiği, çift şerit ile hizmet verecek Atapark’ta ayrıca alt yapıda da ihtiyaç olan noktalar yenilendi.

Trafik akışının rahatlatılması, bölgenin cazibesinin artırılması hedeflenen çalışma sonrası ortaya çıkan görüntüyse vatandaştan tam not aldı.

Atapark’ın bu tarz bir çalışmaya ihtiyacı olduğunu, park alanlarının yeniden düzenlendiğini kaydeden vatandaşlar çalışmaların kısa sürede bitirilmesinden de memnuniyet duyduklarını paylaştı.

0.0
Son Düzenlemeler: 12 Ekim, 2021
İlgili İçerikler: UŞAK YENİ BİR SPOR KOMPLEKSİNE KAVUŞUYOR UŞAK BELEDİYESİ YENİ EKİPMANLARLA GÜCÜNE GÜÇ KATTI UŞAK YENİ BİR PİKNİK ALANI KAZANIYOR KAYAAĞIL TERMAL TESİSİ'NDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI Fatma Yeni ENGELLİ HAFTASINDA BAŞKAN ÇAKIN'DAN YENİ TESİS MÜJDESİ Yeniköy köyünden Ayşe Çelik Yenişehir Köyünden Mehmet Aktaş UŞAK BELEDİYESİ'NDEN ENERJİ ALANINDA YENİLİKÇİ YATIRIM KALPLER YENİDEN BİR ARADA, GÖNÜL BULUŞMALARI BAŞLADI!
uşak uşak belediyesi atapark asfalt yol mehmet çakın