Haberler

​"Bahriyeli Yarim Var"a Sanatseverlerden Yoğun İlgi

1523
28-03-2016

“Bahriyeli Yarim Var”a Sanatseverlerden Yoğun İlgi

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Görgülü kente yakışan kültür ve sanat etkinliklerine devam ettiklerini belirtti.

Uşak Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında “Bahriyeli Yarim Var” isimli tiyatro oyunun sanatseverlerle buluşturdu. Atatürk Kültür Merkezi’nde sergilene oyunda salon tıklım tıklım dolarken izleyenler oyunu ayakta alkışladı.

İlgi mutlu etti.

Uşak Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinliklerine ara vermeden devam ettiğini hatırlatan Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Görgülü, “Amacımız ilimizde sanatı en güzel şekilde hemşehrilerimiz ile buluşturmaktır” dedi. Bu kapsamda bir ekinlik daha yaptıklarına değinen Görgülü,”İlimizde kültür ve sanatın belediyesi olma hedefiyle çalışmalarımız devam etmektedir. birçok farklı kültür ve sanat programını düzenleyerek ilimize hediye etmekteyiz. Bunlardan birisini de bugün gerçekleştirdik. ‘Bahriyeli Yarim Var’ isimli tiyatro oyunu hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle karşılandı. Tiyatro sever halkımıza böyle bir etkinlik hediye ettiğimiz için mutluyuz” dedi.

Çalışmalar devam edecek

Kültür ve sanatta fark yaratmaya devam edeceklerini ileten Görgülü, “Belediyemiz bundan sonra da sanat etkinliklerini ara vermeden sürdürecektir. Bu konuda üzerimize düşen e varsa yapacağız. Belediye Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’ın destekleriyle ilimize yakışan programlarda birlikte olacağız. Diğer yandan ilimizin değerlerine sahip çıkan bir yapıda olacağız. Yerel sanatçılarımızı da en iyi yerlere taşıyacağız” diyerek sözlerine son verdi. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Hanife Bilgi Sokak Hayvanlarıyla ilgili bir yenilik daha BAŞKAN ÇAKIN VATANDAŞI BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR PAZAR YERLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME Uşak Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden Taşınmaz Parsel Edinmeyle İlgili Duyuru Bilgi Akbulut Bilgin Marangoz Bilgi İşlem Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmak Üzere 3 Adet Televizyon Alımı Doğrudan Temin Sonucu. Şerif Bilgin Kurban Bayramı İle İlgili Duyuru 2018
uşak belediyesi tiyatro yusuf görgülü kültür sanat bahriyeli yarim var