Haberler

Başkan Cahan Hasta ve Hasta Yakınlarıyla Beraber

2839
2-03-2017

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Özel Öztan Hastanesini yönetimi, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti. 

Başkan Nurullah Cahan, eşi Halime Cahan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı İlknur Ertuğrul’un katılımlarıyla gerçekleşen ziyarette, Öztan Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nail Burak Öztan ve Genel Koordinatör Latif Sezgin misafirlerini karşıladı.

 Hastaneyi ziyaret ederek hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunan, istek ve ihtiyaçlarını dinleyen Başkan Cahan, hastane çalışanlarına da kolaylıklar diledi. Yaklaşan Referandum seçimlerinin de istişaresinin yapıldığı ziyarette Başkan Cahan ve heyeti ziyaret ettiği hastalara ve yakınlarına çiçek hediye etti.

16 Nisan’da yeni Türkiye’nin kapılarını açacaklarına inançlarının tam olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Önümüzde referandum sürecimiz var. 16 Nisan’da Türkiye sandık başına gidiyor. Artık yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini oylayacağız. Bizde bu kapsamda şehrimizde sağlık anlamında faaliyet gösteren ve gerçek anlamda güzel hizmetler yapan Özel Öztan Hastanemizi ziyaret ettik. Uşak’ta el ele, gönül gönüle güzel işlere imza atıyoruz. Burada da hoş sohbetlerimiz oldu. Dilimiz döndüğünce Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattık. Arkadaşlarımızın da bizlere çok güzel destekleri oldu. Hastane yönetimine, çalışanlarına ve doktorlarımıza bize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Özel Öztan Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nail Burak Öztan, Belediye Başkanı’nın ve heyetinin ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını ifade ederek, “16 Nisan’da millet olarak sandık başına gideceğiz. Bu referandum sürecinin de başarıyla gerçekleşeceğini umut ediyoruz. Biz her zaman olduğu gibi Başkanımıza gereken desteği vermeye hazırız. İnşallah bütün bu çalışmalar sonunda da sandıklardan “Evet” lerin çoğunlukta çıktığı güzel günleri hep birlikte göreceğiz.  Uşak’ın yerel sağlık markası Özel Öztan Hastanesi’nin yönetimi, çalışanları ve hastaları adına kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Başkan Çakın Yağış Sürecini Sahadan Yönetti BAŞKAN ÇAKIN'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI HASTANE KANTİNİ ARTIK UŞAK BELEDİYESİNE EMANET ENGELLİ HAFTASINDA BAŞKAN ÇAKIN'DAN YENİ TESİS MÜJDESİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN 23 NİSAN MESAJI BAŞKAN ÇAKIN BASINLA BULUŞTU 100 YIL SONRA AYNI BERABERLİK RUHU YAŞATILDI Başkan Çakın'dan 'Kentteki Tek Kadın Taksiciye' Sürpriz Ziyaret BAŞKAN ÇAKIN'DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI Başkan Çakın Kadınlarla Bir Araya Geldi
uşak uşak belediyesi nurullah cahan öztan hastanesi hasta