Haberler

​Başkan Cahan İlkokul Öğretmenini Unutmadı

2202
23-11-2015

Başkan Cahan İlkokul Öğretmenini Unutmadı

Belediye Başkanı Nurullah Cahan İlkokul Öğretmeni Ali Uludağ’ı evinde ziyaret ederken, kendilerini bugüne getiren öğretmenlerini asla unutmadıklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan İlkokul Öğretmeni Ali Uludağ’ı evinde ziyaret etti. Başkan Cahan’ın okuduğu ilkokul olan Ergenekon İlkokulu’nda büyük emeği olan öğretmeni Ali Uludağ’ı unutmadı. Ziyarette eski günler yad edilirken, Cahan’ın okul yıllarından kalan fotoğrafları Öğretmeni Uludağ’ın albümünden çıktı. Okul zamanında yaşanan hatıraların da konuşulduğu ziyarette Başkan Cahan öğretmenlerinin değerini her zaman bileceğini belirtti.

Öğretmenlerimizi asla unutmayız

İlkokulda ve ondan sonraki eğitim hayatında öğretmenleri asla unutmadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, ömrü boyunca bu nedenle öğretmenlerine minnet duyacağını aktardı. Bu bağlamda 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde de öğretmeninin yanında olmak istediğini aktaran Cahan, “1984 yılında ilkokuldan mezun oldum. Okuduğum 5 yılda bize Öğretmenimiz Ali Uludağ büyük emek harcadı. Bu vesileyle Öğretmenler Günü’nde bizleri geleceğe hazırlayan ve bugünlere gelmemize vesile olan Ali Hocamı ziyaret etmek istedik. Eşimle birlikte gelerek o günlerde bizlere aktardığı bilgilerden dolayı kendilerine minnet duygumuzu tekrar belirttik. Kendisi bizi derslerde olduğu gibi sosyal aktiviteler ile de çok başarılı yetiştirdi. Onun katkılarıyla spora girdim ve hentbol branşında il birinciliği başarısını tattım. Kendilerini bundan sonra da ziyaret etmeye devam edeceğim. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi

Öğrencim Nurullah Cahan’ı görmekten mutluyum

Öğrencisinin ziyaretinden dolayı heyecan yaşadığını dile getiren Emekli Öğretmen Ali Uludağ, “Belediye Başkanımız Nurullah Cahan’ı bizim günümüz olan Öğretmenler Günü’nden bir gün öncesinden görmenin mutluluğunu yaşadım. Bütün öğretmenler öğrencilerinin iyi yerlerde olmasını ister. İşte Nurullah Cahan da bu konuda benim gurur duyduğum öğrencilerden birisi oldu. Biz meslek hayatımız boyunca evlatlarımız olarak gördüğümüz öğrencilerimizin vatana ve millete fayda sağlaması için çaba verdik. Zamanın şartlarında dahi spordan eğitim başarına kadar öğrencilerimizle büyük başarılar elde ettik. Yıllar sonra verdiğimiz emeklerin karşılığını bu şekilde almak bizleri duygulandırdı. Görevimi layıkıyla gerçekleştirdiğini bir kez daha görmek benim için onur oldu. Belediye Başkanımız Nurullah Cahan’ın öğrencim Nurullah Cahan olarak beni ziyaret etmesinden dolayı teşekkür ederim diye konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: 23 Kasm, 2015
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi Engelli Çocukları Unutmadı TÜRKİYE FİNALLERİNİ KAZANARAK KUPAYI BAŞKAN CAHAN'A HEDİYE EDECEKLER SANAT TARİHİ BAŞKAN CAHAN'I UNUTMAYACAK SERBEST MUHASEBECİLER MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ UŞAK BÜROSU'NDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR PLAKETİ BAŞKAN CAHAN MUHASEBECİLER GÜNÜ TOPLANTISINA KATILDI BAŞKAN CAHAN MİNİKLERİN GLUTENSİZ YEMEK DAVETİNE KATILDI BAŞKAN CAHAN'A BİR TEŞEKKÜR DAHA TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİTLER, DUL ve YETİMLERİ DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR PLAKET BAŞKAN CAHAN'A TÜRKİYE HALK OYUNLARI FEDERASYONU'NDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
uşak nurullah cahan belediye başkanı 24 kasım öğretmenler günü ali uludağ ergenekon ilkokulu