Haberler

​Başkan Cahan Muhtarlar ile Buluştu

2245
20-01-2015

Başkan Cahan Muhtarlar ile Buluştu

Belediye Başkanı Nurullah Cahan 19 Mahalle Muhtarı ile yemekte bir araya geldi. Atlı Spor ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Başkan Cahan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Erol Korkmaz ve muhtarların aileleri de katıldı.

Ortak akıl ile

Kentte belirli periyotlarda muhtarlar ile buluşarak projeleri anlatma imkanına sahip olduklarını ifade eden Başkan Cahan, bu bağlamda faydalı bir toplantı daha gerçekleştirdiklerini belirtti. Ortak akıl ile Uşak’ı en iyi yerlere getireceklerini söyleyen Cahan, “ İlimizi kentte yaşayanlar ile beraber yöneterek vatandaşlarımızın istedikleri kenti birlikte inşa ediyoruz. Bu sayede Uşak’a Uşaklıların gözü ile bakıyoruz. Muhtarlarımız da hemşehrilerimizin düşüncelerini bizlere en objektif şekilde aktaran mesai arkadaşlarımızdır. Bu nedenle bu tür toplantıların ilimiz için son derece faydalı olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Toplantıda kent projelerinin son durumlarını ve yakın zamanda başlayacak çalışmaları anlattıklarını ileten Cahan, mahallelerin demografik yapılarını ve bunun ile ilgili mahallelerde yapılacak değişimleri de değerlendirdiklerini aktardı.

Muhtarların düşüncelerini yapacakları toplantılar ile almaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Cahan “Bu birliktelik bizlerin başarılı olmasına ve ilimizin imajının değişmesine neden olacak. Mutlu insanların yaşadığı bir kentin inşasında muhtarlarımız anahtar bir rol oynayacak. Mahallelerin temsilcileri olarak vatandaşlarımız ile bir bağ kurulması adına toplantıların fayda sağlayacağına inancımız tamdır” diyerek birliktelik ruhunu tam bir şekilde yaşatılacağına dikkat çekti.

Muhtarlarımızın şartlarını iyileştiriyoruz

Kentteki mahalle muhtarlarının daha iyi ortamlarda hizmet verebilmesi adına çalışmalar yaptıklarını da belirten Başkan Cahan şunları sözlerine ekledi: “Muhtarlarımızın hizmetlerinin daha iyi fiziki mekanlarda sağlanması için çalışmalarımız sürmektedir. Biz muhtarlarımız ile vatandaşlarımızın bağlarını daha kuvvetlendirmek adına mahalle konaklarımızda mümkün olduğu kadar muhtarlarımıza yer ayırıyoruz. Ayrıca onların eksiklikleri ve beklentilerini de dinleyerek gideriyoruz”  

5.0
Son Düzenlemeler: 20 Ocak, 2015
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN MAHALLE MUHTARLARIYLA BULUŞTU Uşaklılar geleceği için Atapark'ta buluştu Başkan Çakın Esnaf Odalarıyla Telekonferans Yöntemiyle Buluştu Uşak Belediyesi "Şehrimde Sanat" Projesiyle Şehirdeki Tüm Kesimleri Tiyatroyla Buluşturuyor UŞAK'TA MUHTARLARA ÖZEL SEMİNER DÜZENLENDİ BAŞKAN ÇAKIN, UŞAK MERKEZ MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ Başkan Mehmet Çakın'ın 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı BAŞKAN ÇAKIN ÇEVRE MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU MUHTARLAR HALKIN SESİ OLACAK Uşak Belediyesi Satrançseverleri Gençlik Satranç Turnuvası'nda Buluşturdu
uşak belediyesi nurullah cahan muhtarlar buluşma muhtarla buluşması