Haberler

​Başkan Cahan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

1277
29-08-2016

Başkan Cahan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Belediye Başkanı Nurullah Cahan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir açıklama yayınladı. Zafer kazanmanın Türk Milletinin genlerinde olduğunun belirtildiği açıklama şöyle devam etti:

“Bugün ülke tarihimizin en anlamlı günlerinden birisinin daha yıl dönümü yaşıyoruz. Bundan 94. Yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki ordularımız düşman kuvvetlerine bu vatan topraklarını adeta dar etmiştir. Vatan evlatları bu uğurda çocuğundan yaşlısına, kadınından gencine kadar her yaş grubundan cepheler akmış ve hürriyetini düşman eline bırakmamıştır. Tarihimize baktığımızda da Türk milleti yüzyıllarca özgürlüğünü karakter etmesi hasebiyle her zaman destanlar yazmıştır. Kurtuluş Savaşı da işte bu güçlü neslin tezahürüdür. Bu ülkenin evlatları her zaman ‘Mevzu bahis vatansa, gerisi teferruattır’ diyebilecek erdemdedir. Bunun en güzel örneklerinden birisi de şüphesiz 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşmiştir. Darbe kalkışması adında bu ülkeyi bölme ve parçalama oyunlarına milletimiz gösterdiği kahramanlıkla en güzel cevabı vermiştir. Bağımsızlığımız ise her zaman karakterimiz olacaktır. Bu vesileyle 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım”

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: RAKETLER "ZAFER" İÇİN KALKACAK Başkan Çakın'dan Kurban Bayramı Mesajı Başkan Çakın'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı 25-26 Mayıs Ramazan Bayramı 2. ve 3. günü açık olacak nöbetçi fırınlar. Başkan Çakın'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı Başkan Mehmet Çakın'dan Kadir Gecesi Mesajı. Başkan Çakın'dan Ramazan Ayı Mesajı Başkan Çakın'dan 23 Nisan Mesajı Başkan Çakın'dan Berat Kandili Mesajı Başkan Çakın'dan Miraç Kandili Mesajı
nurullah cahan zafer bayramı mesaj 30 ağustos