Haberler

Başkan Mehmet Çakın'dan Kadir Gecesi Mesajı.

782
18-05-2020

Değerli Hemşehrilerim,

        Evrensel mesajlarla dolu olan ilahi kelamın insanlığa ulaştığı kutlu gece olan bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini idrak etmenin sevincini yaşıyoruz.

        Dua ve tövbe kapılarının sonuna kadar açıldığı bu müstesna gece kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır. Yüce Rabbimizin, bin aydan daha hayırlı olduğunu haber verdiği bu gecede, ümmetin birlik ve beraberliği, kardeşliğimizin güçlenerek gelişmesi, insanlığın şu an en büyük tehdidi olan salgının bir an önce bertaraf olması için dua edelim. Bu gece yapılan hayırlı işlerin mükafatının binlerce kat fazlasıyla görüleceği hesabiyle, yoksullara, yolda kalmışlara, ihtiyaç sahiplerine destek olmak, başkalarının dualarında yer almak için de bir fırsattır.

       Ramazan Ayının manevi anlamda en yoğun duygularla yaşandığı bu gecenin, ülkemize, İslam Alemine ve dünya insanlığına barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, aziz milletimizin ve Uşaklı hemşehrilerimin Kadir Gecelerini en içten dileklerimle tebrik ediyorum.

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun…

Mehmet ÇAKIN

Uşak Belediye Başkanı

0.0
Son Düzenlemeler: 18 Mays, 2020
İlgili İçerikler: Mehmet Çakıroğlu Mehmet Cebeci Mehmet Tosbıyık Fatih Mahallesi Sakinlerinden Mehmet Akkoyun Selviler Köyünden Mehmet Kılıç Eskigüney Köyünden Mehmet Afşar BAŞKANIMIZ MEHMET ÇAKIN'DAN 1 EYLÜL MESAJI Çevreköy'den Mehmet Kavak BAŞKAN ÇAKIN: 30 AĞUSTOS ZAFERİ ÜSTÜN MÜCADELE İLE KAZANILMIŞTIR Mehmet Rıdvan Aşık
başkan Çakın'dan Kadir Gecesi Mesajı