Haberler

BAYAN KUAFÖRLER KAPADOKYA'DA

1107
29-08-2018

Uşak belediyesi tarafından düzenlenen yurtiçi kültür gezileri devam ediyor. Geçen haftalarda erkek kuaförleri ve ailelerini Kapadokya’ya gönderen Uşak Belediyesi bayan kuaförleri de unutmadı. 90 kişilik Kapadokya kafilesini Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan uğurladı.

CAHAN “ESNAFIN MUTLULUĞU HİZMETE YANSIYOR”

Uşak Belediyesinin Esnaf Odaları ile güzel bir diyalogu olduğunu söyleyen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Esnaf odalarımızla Uşak Belediyesi olarak ortak akılla, elele vererek güzel hizmetler veriyoruz. Birlik ve beraberliğimiz her şeyden önce geliyor. Daha önce erkek berberlerimizi ve kuaförlerimizi aileleriyle birlikte Kapadokya’ya göndermiştik. Bugün de bayan kuaförlerimizi aileleriyle birlikte Kapadokya gezisine uğurluyoruz. Uşak’ımızın gelişmesi ve güzelleşmesinde esnaflarımızın da payının olduğunu düşünüyoruz. Her yeni yer insanımıza başka güzellikler katıyor. Yoğun çalışma temposundan arındırıyor. Hizmet kalitemizi geliştiriyor. Bizde bunda katkımız olduğunu düşünerek mutlu oluyoruz. Herkese hayırlı yolculuklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Erkek kuaförleri ile Kapadokya’yı ziyaret ettiğini belirten Uşak Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ayçiçek “Belediyenin bizlere sağlamış olduğu hizmetlerden memnunuz. Bundan sonra ki ziyaretlerimiz içinde yardımcı olacağını biliyoruz. Birlik ve beraberliğimize yardımcı olan Uşak Belediyesine ve özellikle her koşulda yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’a teşekkür ederim” dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: KEMANKEŞ OKÇULUK VE ATLI OKÇULUK BİRİMİNDE KULLANILMAK ÜZERE BAY VE BAYAN KAFTAN ALIMI D.TEMİN SONUC Uşak Belediyesinde Çalışan Bayan Personele Kadınlar Günü Jesti ​Bayan Personele Anneler Günü Jesti ​Berberler ve Kuaförler Denetlendi İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜNE 13 BAYAN 96 ERKEK KABAN ALIMI Cahan, "Bayan Personelimizin Daima Yanındayız" Cahan, "Bayanlarımız artık hak ettiği yerde" Emekçi Bayanların Şartları Düzeliyor BAYAN TERZİ PROVA MANKENİ ALINMASI.
uşak uşak belediyesi nurullah cahan kapadokya bayan kuaförler