Haberler

BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN'DAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

556
18-10-2018

Halkımızın talepleri ve bölgelerimizin ihtiyaçlarını temelden tepeye ulaştıran, vatandaş ile bürokrasi arasında köprü mekanizması olan değerli muhtarlarımızın rolü toplumsal olarak çok kıymetlidir.

Bunun en önemli örneklerini 4 yılı aşkın süredir Uşak’ımızı geliştirmek adına ortaya koyduğumuz çalışmalarda görmekteyiz. Gelişim ve değişim göz önüne alındığında bizlerin en büyük paydaşı, halkın ve bölgesel ihtiyaçların doğrudan muhatabı olan kıymetli muhtarlarımızdır.

Mahallelerimizin ve köylerimizin birliğini, idaresini ve düzenini sağlayan muhtarlarımız bizler için daima dayanışmanın kökeni olmuştur.

Belediyemizin hizmetlerini halka tanıtan ve anlatan muhtarlarımız dün olduğunu gibi bugünde özverili bir çalışmayla gururumuz olmaya devam etmektedir.

Özellikle AK Parti iktidarıyla yerel yönetimlerdeki değeri artan, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde de her zamankinden büyük ehemmiyet verilen bu kutsi makamın daima yanında olmayı sürdüreceğiz.

Başta Uşak’ta hizmet aşkıyla fedakâr bir şekilde çalışan ve emek veren, saygıdeğer muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutlar, özverili çalışmalarında başarılar dilerim.

Av. Nurullah Cahan

Uşak Belediye Başkanı 

Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...
0.0
Son Düzenlemeler: 18 Ekim, 2018
İlgili İçerikler: Belediyemize Ait Çay Ocaklarında Kullanılmak Üzere Bulaşık Makinası Deterjanı ve Parlatıcısı Alımı. Uşak Belediyesi Geleceğe Yapılan Yatırıma Destek Oldu UŞAK'TA MUHTARLARA ÖZEL SEMİNER DÜZENLENDİ 01.11.2019 Tarihli Belediye Meclis Karar Özetleri İlanı UŞAK BELEDİYESİ TASAVVUF MÜZİĞİ TOPLULUĞU'NDAN MEVLİD KANDİLİ'NE ÖZEL KONSER Uşak Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden Duyuru UŞAK BELEDİYESİ, GENÇLERLE YÜRÜTTÜĞÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM EDİYOR 18.10.2019 Tarihli Belediye Meclis Karar Özetleri İlanı UŞAK BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI UŞAKLILARA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI 01.11.2019 Tarihli Belediye Meclis Gündemi İlanı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan muhtarlar günü mesaj