Haberler

BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN'DAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

644
18-10-2018

Halkımızın talepleri ve bölgelerimizin ihtiyaçlarını temelden tepeye ulaştıran, vatandaş ile bürokrasi arasında köprü mekanizması olan değerli muhtarlarımızın rolü toplumsal olarak çok kıymetlidir.

Bunun en önemli örneklerini 4 yılı aşkın süredir Uşak’ımızı geliştirmek adına ortaya koyduğumuz çalışmalarda görmekteyiz. Gelişim ve değişim göz önüne alındığında bizlerin en büyük paydaşı, halkın ve bölgesel ihtiyaçların doğrudan muhatabı olan kıymetli muhtarlarımızdır.

Mahallelerimizin ve köylerimizin birliğini, idaresini ve düzenini sağlayan muhtarlarımız bizler için daima dayanışmanın kökeni olmuştur.

Belediyemizin hizmetlerini halka tanıtan ve anlatan muhtarlarımız dün olduğunu gibi bugünde özverili bir çalışmayla gururumuz olmaya devam etmektedir.

Özellikle AK Parti iktidarıyla yerel yönetimlerdeki değeri artan, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde de her zamankinden büyük ehemmiyet verilen bu kutsi makamın daima yanında olmayı sürdüreceğiz.

Başta Uşak’ta hizmet aşkıyla fedakâr bir şekilde çalışan ve emek veren, saygıdeğer muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutlar, özverili çalışmalarında başarılar dilerim.

Av. Nurullah Cahan

Uşak Belediye Başkanı 

Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...
0.0
Son Düzenlemeler: 18 Ekim, 2018
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYESİ'NDEN ELAZIĞ VE MALATYA'YA YARDIM ELİ UŞAK BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEHRİN BELİRLİ NOKTALARINDA ÖZEL YUVALAR YERLEŞTİRDİ UŞAK BELEDİYESİ 10 HAL DÜKKANINI 10 YILLIĞINA İHALE USULÜ KİRAYA VERECEK Nurullah Karakaya 02.01.2020 Tarihli Belediye Meclis Karar Özetleri İlanı Uşak Belediyesi Oda Orkestrası Klasik Müzik Sevenleri Bir Araya Getirdi Uşak Belediyesi Kent Orkestrası Muhteşem Bir Yeni Yıl Konseriyle 2020'ye Merhaba Dedi Mülkiyeti Belediyemize ait, (10) Adet Taşınmazın Kira İhale İlanı Uşak Belediyesi'nden Yeni Bir Sosyal Sorumluluk Çalışması Uşak Belediyesi'nden Hayvan Dostları İçin Anlamlı Proje
uşak uşak belediyesi nurullah cahan muhtarlar günü mesaj