Haberler

BELEDİYE BAŞKANI NURULLAH CAHAN'DAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

863
18-10-2018

Halkımızın talepleri ve bölgelerimizin ihtiyaçlarını temelden tepeye ulaştıran, vatandaş ile bürokrasi arasında köprü mekanizması olan değerli muhtarlarımızın rolü toplumsal olarak çok kıymetlidir.

Bunun en önemli örneklerini 4 yılı aşkın süredir Uşak’ımızı geliştirmek adına ortaya koyduğumuz çalışmalarda görmekteyiz. Gelişim ve değişim göz önüne alındığında bizlerin en büyük paydaşı, halkın ve bölgesel ihtiyaçların doğrudan muhatabı olan kıymetli muhtarlarımızdır.

Mahallelerimizin ve köylerimizin birliğini, idaresini ve düzenini sağlayan muhtarlarımız bizler için daima dayanışmanın kökeni olmuştur.

Belediyemizin hizmetlerini halka tanıtan ve anlatan muhtarlarımız dün olduğunu gibi bugünde özverili bir çalışmayla gururumuz olmaya devam etmektedir.

Özellikle AK Parti iktidarıyla yerel yönetimlerdeki değeri artan, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde de her zamankinden büyük ehemmiyet verilen bu kutsi makamın daima yanında olmayı sürdüreceğiz.

Başta Uşak’ta hizmet aşkıyla fedakâr bir şekilde çalışan ve emek veren, saygıdeğer muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutlar, özverili çalışmalarında başarılar dilerim.

Av. Nurullah Cahan

Uşak Belediye Başkanı 

Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...
0.0
Son Düzenlemeler: 18 Ekim, 2018
İlgili İçerikler: 04.08.2020 Tarihli Belediye Meclis Gündemi İlanı BELEDİYEMİZ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE PLOTTER KAĞIDI ALIMI. UŞAK BELEDİYESİ 15 TEMMUZ DESTANINI NOTALARDA YAŞATTI BAŞKAN ÇAKIN'DAN 15 TEMMUZ MESAJI UŞAK BELEDİYESİ VE ÇEVRECİ VATANDAŞLAR KİRLİLİĞE DUR DEDİ 01.07.2020 Tarihli Belediye Meclis Karar Özetleri İlanı BAŞKAN ÇAKIN MAHALLE MUHTARLARIYLA BULUŞTU Mülkiyeti Belediyemize ait, (35) Adet Taşınmazın Kira İhale İlanı Mülkiyeti Belediyemize ait, (5) Adet Taşınmazın Kira İhale İlanı 01.07.2020 Tarihli Belediye Meclis Gündemi İlanı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan muhtarlar günü mesaj