Haberler

​Belediyeden Yüz Güldüren Çalışmalar

1695
4-12-2015

Belediyeden Yüz Güldüren Çalışmalar

Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, Uşak Belediyesi’nin sosyal sorumluluklarıyla örnek bir şehir olma yolunda ilerlediğini kaydederken, kimsesizlerin kimsesi olma düsturunu yönetim şekli haline getirdiklerini iletti.

Uşak Belediyesi sosyal sorumluluk projelerine ve çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yaşlısından gencine, çocuğundan kadınına birçok konuda dar gelirli ve muhtaç bireylere ulaşan Belediye çalışmalarına hergün bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda Uşak Belediyesi Engelli İş Eğitim Merkezi’ndeki engellilere oyuncak dağıtılırken, Huzur Evi’nde yaşayan yaşlılardan ihtiyacı olanlara ise yürüteç hediye edildi. Toplamda 9 yürüteç yaşlılara verilirken, bu sayede yaşlıların hayatları daha da kolaylaştırıldı. Yaşlılara ve engellilere dağıtımı Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ gerçekleştirirken, Uşak Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri de Uludağ’a eşlik etti.

Yüzlerdeki mutluluk ifadesi için

Uşak Belediyesi’nin zor durumda olan vatandaşların yüzlerini güldürmek için elinden gelen çabayı verdiğine dikkat çeken Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, “Hedefimiz ilimizde yaşayan dar gelirli kardeşlerimizin hayatlarını bir nebze olsun rahatlatmak” dedi. Uludağ, “Belediyemiz alt yapı ve üst yapı çalışmalarında büyük bir özveriyle çalışmakta ve kentimizin yaşanabilir bir şehir olması adına hedeflerinde ilerlemektedir. Bunun yanında sosyal sorumluluklarını bilen bir belediyecilik anlayışıyla durmadan proje üretmekteyiz. Belediye Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’ın talimatlarıyla zor durumdaki hemşehrilerimizin yanında olma gayreti içindeyiz. Bu bağlamda kısa sürede büyük işler başardık” diye konuştu.

Dağıtılan oyuncakların ve yürüteçlerin yüzlerde bıraktığı tebessümün hiçbir şeye değişilemeyeceğini aktaran Uludağ, “Mutluluk ifadeleri bizlerin en güzel kazanımları oluyor” şeklinde konuştu.

Çalışmalar devam edecek

Uşak Belediyesinin sosyal sorumluluk projelerine ara vermeden devam edeceğini hatırlatan Uludağ, şunları kaydetti: “Günü kurtaran projeler yapmaktansa uzun soluklu ve vatandaşlarımıza fayda sağlayacak çalışmalara imza atmak niyetindeyiz. Bu nedenle proje çalışmalarımız devam etmektedir. Yaptığımız çalışmalar sadece kentimizde yaşayanları değil, ilimize okumaya gelen kardeşlerimize de fayda sağlamaktadır”

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Başkan Çakın Yeni Hizmet Binasındaki ve Nuri Şeker Caddesindeki Çalışmaları İnceledi UŞAK'TA 23 NİSAN COŞKUSU GÖKYÜZÜNÜ AYDINLATTI İbrahim Yüzbaşı Abdullah Güleryüz KAHVE MOLASI UŞAK'TA YÜZLERCE KİŞİYİ BİR ARAYA GETİRDİ Başkan Çakın Çalışmaları Yerinde İnceledi BU KEZ DE HİZMET İŞ'LİLERİN YÜZÜ GÜLDÜ Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Daha Temiz Uşak İçin Çalışmalarına Devam Ediyor YÜZLERCE YILLIK GELENEK YERİNİ BULDU, YENİ AHİ KAFTANINI GİYDİ Milli Eğitim ve Öğretmenevi'nin Yeni Binalarında Çalışmalar Başladı
uşak belediyesi nurullah cahan Engelli marka şehir hakan uludağ yardım sosyal yardım yaşlı oyunca yürüteç