Haberler

​Cahan, "Yeni Araçlar İşleri Hızlandırıyor"

1353
10-07-2015

Cahan, “Yeni Araçlar İşleri Hızlandırıyor”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan yeni araç ve gereçlerle kentin yolları konusunda sıkıntı bırakmayacaklarını belirtti. Başkan Cahan, “Kentimizde yeni ekipmanlarımız ve fedakar personelimiz ile sorunlara merhem olamaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Uşak Belediyesi kentin dört bir yanında alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu konuda Uşak şantiyeye dönüştürülürken, Belediye Başkanı Nurullah Cahan’da çalışmaları yerinde inceleyerek takipçi oluyor. Son olarak İbrahim Tahtakılıç Caddesi’nde yapılan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Cahan’a Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu da eşlik etti.

İşler daha hızlı

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Kentte kısa sürede başarılı işler çıkardık” dedi.

2015 yılında birçok projenin yanında alt yapı ve üst yapı konusunda da çalıştıklarını kaydeden Cahan, “2015 yılını şantiye yılı olacağını daha önce belirtmiştik. Bunun için öncelikle araçlarımızı yeniledik. Akabinde hızlı ve pratik bir şekilde yol sorununu bitirmek için çalışmalarımıza başladık. Bugün de Ayaklı Su Deposu olarak bilinen İbrahim Tahtakılıç Caddesi’nde yol yenileme çalışmalarını yapıyoruz. Ekiplerimiz bozulan yerleri yeni araç ve gereçlerimizle hızlı bir şekilde yapıyorlar. Bu konuda yeni aldığımız asfalt kazıma makinesi de bizim hızlanmamızda önemli bir etkendir. Makinemiz yolu kazımakla beraber kazınan malzemenin geri kullanılmasına fırsat tanımaktadır” diye konuştu.

Kentin çeşitli noktalarında yoğun bir çalışma olmasında yeni araç gereçlerin faydasının olduğunu ileten Cahan, Belediyenin alt yapı ve üst yapı çalışmalarında ekipmanlar konusunda kendini geliştirmeye devam edeceğini kaydetti.

İşlerin takipçisiyiz

Bundan sonra da belediyenin çalışmalarda titiz bir programlama ile kent sorunlarını çözeceğini aktaran Cahan, “Belediyemiz ilimizin yaşanabilir ve marka olması adına tüm projelerinde beklenilenin üstünde çalışmalarını sürdürecektir. Bu konuda bizlerde yönetim olarak sürekli projelerimizi takip ederek vatandaşlarımızın beklentilerini  yansıtmaya gayret edeceğiz” dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Fen İşleri Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmak Üzere 133 Adet Mont ve 266 Adet Gömlek Alımı Doğrudan Te Veteriner İşleri Müdürlüğünden Duyuru UŞAK BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN DUYURU EKİM 2019 UŞAK BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ MİNİKLERDE ÇEVRE DUYARLILIĞI OLUŞTURMAK İÇİN KOLLARI SIVAD Başkan Cahan Diyanet İşleri Eski Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Ağırladı Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Daha Temiz Uşak İçin Çalışmalarına Devam Ediyor İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NIN PROJESİNE UŞAK BELEDİYESİNDEN DESTEK Veteriner İşleri Müdürlüğünden Petshop Kursu İle İlgili Duyuru Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ödüllü Resim Yarışması HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İCRA SERVİSİNE 20.000 ADET ÖDEME EMRİ KAĞIDI BASIMI
İbrahim tahtakılıç yol