Haberler

CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

552
14-10-2021

Sporun ve sporcunun yanında olan, birçok turnuva ve etkinlikle şehre renk katan Uşak Belediyesi bu kez satranç turnuvası için hazırlanıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlenen satranç turnuvası 8 yaş altı minikler, 10 yaş altı minikler, 14 yaş altı ve 18 yaş altı olmak üzere dört farklı kategoride gerçekleşecek.

Uşak Belediyesi tarafından yapılacak olan turnuvaya, Aybey Mahallesi’ne kazandırılan ve kısa süre içerisinde hizmete açılması planlanan Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi ev sahipliği yapacak.

8 ve 10 yaş altı minikler kategorileri için son başvuru tarihi 29 Ekim Cuma olarak belirlendi ve turnuva 30-31 Ekim tarihlerinde yapılacak. Yıldızlarda ve gençlerde ise 5 Kasım Cuma son başvuru günü ve 6-7 Kasım maç günü olarak belirlendi.

Başvuruların “usak.tsf.org.tr” adresi üzerinden online olarak alınacağı turnuvada birinciler 1000 TL, ikinciler 750 TL, üçüncüler ise 500 TL para ödülü kazanacak.

0.0
Son Düzenlemeler: 14 Ekim, 2021
İlgili İçerikler: uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden Ramazan Çakın Uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden Elif Eren Uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden Mehmet Sarı Cumhuriyet Mahallesinden, Münevver Peker Uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden İsmet Atak Uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden Halil Alan BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR Uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden Osman Ünlü Moda Fest'te Tarihe Yolculuk: 'Cumhuriyet Dönemi Kıyafet ve Aksesuarları Sergisi' Uşak Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nden Fadime Girgin
uşak uşak belediyesi turnuva mehmet çakın satranç CUMHURİYET