Haberler

CUMHURİYET SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

115
14-10-2021

Sporun ve sporcunun yanında olan, birçok turnuva ve etkinlikle şehre renk katan Uşak Belediyesi bu kez satranç turnuvası için hazırlanıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlenen satranç turnuvası 8 yaş altı minikler, 10 yaş altı minikler, 14 yaş altı ve 18 yaş altı olmak üzere dört farklı kategoride gerçekleşecek.

Uşak Belediyesi tarafından yapılacak olan turnuvaya, Aybey Mahallesi’ne kazandırılan ve kısa süre içerisinde hizmete açılması planlanan Şerafettin Sağıroğlu Eğitim ve Yaşam Merkezi ev sahipliği yapacak.

8 ve 10 yaş altı minikler kategorileri için son başvuru tarihi 29 Ekim Cuma olarak belirlendi ve turnuva 30-31 Ekim tarihlerinde yapılacak. Yıldızlarda ve gençlerde ise 5 Kasım Cuma son başvuru günü ve 6-7 Kasım maç günü olarak belirlendi.

Başvuruların “usak.tsf.org.tr” adresi üzerinden online olarak alınacağı turnuvada birinciler 1000 TL, ikinciler 750 TL, üçüncüler ise 500 TL para ödülü kazanacak.

0.0
Son Düzenlemeler: 14 Ekim, 2021
İlgili İçerikler: KUM VOLEYBOLU TURNUVASI NEFES KESEN İLK MAÇLA BAŞLADI UŞAK BELEDİYESİ 7. GELENEKSEL CİRİT TURNUVASI SONA ERDİ ATAPARK GENÇLİK KONSERLERİ BAŞLIYOR UŞAK'TA SÜPERMOTO HEYECANI BAŞLIYOR UŞAK BELEDİYESİ YAZ SPOR KURSLARI BAŞLIYOR Uşak Cumhuriyetin Işığıyla Aydınlandı Başkan Çakın'dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı ZAFER TENİS TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU UŞAK BELEDİYESİ AKMONİA VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI UŞAK BELEDİYESİ MASA TENİSİ TURNUVASI TAMAMLANDI
uşak uşak belediyesi turnuva mehmet çakın satranç CUMHURİYET