Haberler

Gelişim ve Değişim Devam Ediyor

1874
14-11-2016

Mevsim Şartları Önemli Değil

Gelişim ve Değişim Devam Ediyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kentte değişimin son hızıyla devam ettiğini anlatırken, Sokaklarımız caddelerimiz modern kent havasına bürünüyor” dedi.

Uşak Belediyesi şehrin dört bir yanında yenileme ve değişim çalışmalarına devam ediyor. Bu noktada ihtiyaca cevap vermeyen sokak ve caddeler sil baştan düzenleniyor. Konsept caddeler ve kullanışlı yolları kendine hedef edinen Belediye, çalışmalarında 24 saat esasını ön plana alıyor. Son olarak Dörtyol mevkisi ve Bölme Beldesi arasında işlerini hızlandıran Belediye, Dikilitaş Mahallesi ve Barbaros Caddesi’ni de ilgilendiren çalışmalarda önemli yol aldı. Bu bölge de elektrik hatlarının yeri altına alınmasının akabinde konsept caddeler projesine dahil edildi.

Kentin beklentilerini karsılıyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimizde kent havası çalışmalarımızla tam anlamıyla hissediliyor” dedi. Göreve geldiklerinde kentin beklentilerine cevap verecek çalışmalar için tüm planlamaları yaptıklarına değinen Cahan, “İlimiz kentleşme adına köklü değişim ve gelişim istiyordu. Bu nedenle çalışmalarımızı planlayarak hemen başladık. İhtiyaçları ve beklentileri göz önüne alarak stratejilerimizi belirledik. İlimizin tüm caddelerinde ve yollarında değişimi ön gördük. Bu nedenle konsept caddeler ve modern yollar için gerekli haritayı belirledik. Geçtiğimiz yıl başarıyla yaptığımız çalışmaları bu yıl da sürdürdük. Şimdi dokunduğumuz her noktada yepyeni ve kaliteli yaşam alanları ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu

Devam edeceğiz 

Çalışmaların süreceğini aktaran Cahan şunları söyledi: “Yeni Uşak hedefiyle çıktığımız yolda dur durak bilmeden yolumuzda ilerleyeceğiz. Bu nedenle ilimizi her yönüyle güzelleştireceğiz. Değişimi ve gelişimi en küçük sokaklardan en büyük caddelere kadar hissettireceğiz. Bu noktada vatandaşlarımızın sesine de kulak vereceğiz. Ortak aklı tam manasıyla işleteceğiz. Bizlere her zaman desteklerini sunan hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz”  ifadesini kullandı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı İçin Önemli Açıklama BAŞKAN ÇAKIN VATANDAŞI BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR UŞAK BELEDİYESİ, GENÇLERLE YÜRÜTTÜĞÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM EDİYOR UŞAK BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KUCAK AÇMAYA DEVAM EDİYOR S Plaka Satın Alma Süreci Devam Etmektedir BAŞKAN ÇAKIN ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR UŞAK AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE KALKINMAYA DEVAM EDECEK UŞAK BELEDİYESİ KÜLTÜREL MİRASLARINA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR Uşak Belediyesi'nden Atlı Cirit Spor Kulüplerine Destekler Devam Ediyor UŞAK BELEDİYESİ ALTYAPIYA YATIRIM YAPMAYADEVAM EDİYOR
uşak belediyesi nurullah cahan değişim gelişim yeni uşak yenilenen sokaklar