Haberler

Gençlik Festivali Kolpa Konseri ile Sona Erdi

1496
24-05-2017

Uşak Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle gerçekleştirdiği 5 gün süren Gençlik Festivali şöleni, Kolpa grubu konseriyle sona erdi.

Uşak Belediyesi, Uşak Üniversitesi ve Uşak Üniversitesi Başkanlığı’nca gerçekleştirilen konserle Türk rock müziğinin tanınan grubu Kolpa, öğrencilerle buluştu. Uşak Üniversitesi’nde yapılan konsere yoğun ilgi gösteren binlerce Uşak’lı ve Üniversite öğrencisi soğuk havaya rağmen eğlenceli ve coşkulu bir gece yaşadı. Konsere Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Uşak Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran katıldı.

Burada bir konuşma yapan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle 5 gün süren dolu dolu bir gençlik festivali düzenlediklerini söyledi. Cahan, “Şehrimizi sosyal ve kültürel anlamda yenilemek istiyoruz. Bu nedenle 5 gün süren bir festival düzenledik. Festivalin ilk gününde İrem Derici’yi, daha sonra Sanat Akademisi gala gecesiyle birbirinden değerli sanatçıları ve son olarak da Kolpa grubunu vatandaşlarımızla buluşturduk. Gençlerimize değer veriyoruz ve onların isteklerini önemsiyoruz. Onlar bizden Kolpa gurubunu istediler, bizde muhteşem bir Kolpa konseriyle unutulmaz bir gece yaşadık. Önümüzdeki yıl da Üniversitemizin açılış dönemi bahar döneminde şehrimize yeni gelen ve öğrenim gören öğrencilerimize bir konser sözü daha verdik. Bu konserde emeği geçen Uşak Üniversitesine ve Üniversite Öğrenci Konseyi Başkanlığına teşekkür ederiz” dedi.

Uşak Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran ise, konserin final sınavları öncesinde öğrenciler için moral olduğunu belirtti. Dalkıran, “2016-2017 Eğitim Öğretim yılının Bahar yarıyılının artık sonuna geliyoruz. Bu hafta itibariyle eğitim öğretim tamamlanıyor ve finaller başlıyor. Öğrencilerimize güzel bir moral kaynağı oldu bu konser. Emeği geçen Uşak Belediyesine ve tüm personelimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Konser sonrası Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Uşak Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran Kolpa grubunu çeşitli hediyeler takdim etti. Öte yandan Uşak Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nde fotoğrafçı olarak görev yapan Koray Dinç, bir süredir flört ettiği Birgül Toklu’ya evlenme teklif etti. Sahnede evlilik yüzüğünü Birgül Toklu’ya uzatan Koray Dinç, evet cevabını aldı. 

0.0
Son Düzenlemeler: 24 Mays, 2017
İlgili İçerikler: KENT PARK KAPSAMINDA TAŞINACAK O HİZMET BİNALARINDA SONA YAKLAŞILDI Uşak Belediyesi Satrançseverleri Gençlik Satranç Turnuvası'nda Buluşturdu UŞAK BELEDİYESİ DESTEKLİ 3. GELENEKSEL BAHARA MERHABA TENİS TURNUVASI SONA ERDİ Naciye Merdin GENÇLİK ve SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU'NDAN UŞAK'A MÜJDE Uşak Belediyesi 3.Ulusal Tiyatro Festivaline Katılacak Olan Ekipler BAŞKAN CAHAN GAZİLERE VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ İMZALAR ATILDI, UTAŞLI İŞÇİLER MUTLU SONA ULAŞTI 12 YILLIK HASRET SONA ERDİ. 'O YOL' ARTIK UŞAKLILARIN HİZMETİNDE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İLK MEYVELERİNİ VERDİ
uşak uşak belediyesi nurullah cahan konser gençlik festivali kolpa