Haberler

​Hurdacılar Sitesi Dualarla Açıldı

3984
27-05-2016

Hurdalar Sitesi Dualarla Açıldı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin geri dönüşüm sektöründe merkez bir konuma geldiğine dikkat çekerken, “Sektörün en iyi konuma gelmesi adına yapılması gerekenleri gerçekleştiriyoruz” dedi.

Hurdacılar Sitesi yapılan törenle hizmete açıldı. Geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren sanayicinin girişimleriyle can bulan sitenin açılışına Uşak Valisi Ahmet Okur, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kurum müdürleri ve site yöneticileri ve iş adamları katıldı. Uşak Belediyesi’nin de yapım esnasında katkı verdiği site için kent yöneticileri tarafından gelecekte de destek olunması yönünde söz verildi.

Katkı sağlamaktan mutluyuz

Sitenin açılış töreninde konuşma yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Geri dönüşüm sektörüne katkı sağlayarak en iyi yerlerde olmasını istiyoruz” ifadesini kullandı. Cahan, “Güzel bir sitenin açılmasından dolayı çok mutluyuz. Kentimiz geri dönüşüm konusunda bir merkezdir. Ülkemizde bu anlamda en aktif il Uşak’tır. Bu durumun baş aktörleri de sektörde faaliyet gösteren iş adamlarımızdır. Site burada bulunan sanayicimizin 13 yıllık mücadelesi sonucunda oluştu. Biz de site yönetiminin belediye anlamında isteklerini yerine getirdik. Biz el ele verdiğimiz sürece aşamayacağımız şey yoktur. Kentimiz için bu tür çalışmalar birliktelik ruhu ile yapılmaktadır. Sitemiz müteşebbis ruhu ile geri dönüşümde yapılan ilk site özelliğindedir. Sitemizin ilimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Her anlamda yanınızdayız

Geri dönüşüm sektörünün önemine değinen Uşak Valisi Ahmet Okur, “Uşak geri dönüşüm merkezi olması nedeniyle önemli bir misyonu üstlenmektedir. Bu sektör bizlere göre kirli olabilir ama tertemiz alın teriyle kazanılan ve önemli bir görevi olan sektördür. Biz de bu konuda her anlamda sektör temsilcilerinin yanındayız. Sitenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Site Yönetim Kurulu Başkanı Engin Duman ise verilen desteklerden dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından dualarla sitenin açılış kurdelesi kesildi.

0.0
Son Düzenlemeler: 27 Mays, 2016
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYESİ VE UŞAK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA ''UYGULAMALI DERS PROTOKOLÜ'' İÇİN ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNÜN BUGÜNKÜ ADRESİ DOKUMACILAR SİTESİ BAŞKAN ÇAKIN NET KONUŞTU: 3. SANAYİ SİTESİ'NİN YAPIMINA TAM DESTEK Uşak Yeni Sanayi Sitesine Kavuşuyor ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ UŞAK BÜROSU'NDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR PLAKETİ Uşak Üniversitesi Modern Yüzüne Kavuşuyor Uşak Üniversitesi Yeni Bir Yüze Kavuştu Başkan Cahan, Zahireciler Sitesini Ziyaret Etti 3. Sanayi Sitesi'nin Yapımına Bu Yıl Başlanıyor Yenilenen Barbaros Caddesi Trafiğe Açıldı
uşak belediyesi nurullah cahan destek geri dönüşüm hurdacılar sitesi ahmet okur sektör