Duyurular

İsmetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak

1096
1-06-2019

Bayram tatili ve bayram ziyareti için şehir dışından gelecek olan vatandaşların herhangi bir trafik sıkışıklığı yaşamamaları için çalışmalara başlanıldı. Bu kapsamda Uşak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İsmetpaşa Caddesini 1-2 ve 3 haziran tarihlerinde açık tutacak.

Bayramlar daima kavuşmanın ve beraberliğin en derin olduğu zamanlardır. Hemşehrilerimizin bayram tatilini en iyi şekilde geçirmesi için alınan bu kararın verimli şekilde vatandaşlara yansıması için Zabıta Trafik ekipleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünü ekiplerimiz her an teyakkuz halinde olacak. Tüm hemşehrilerimize iyi bayramlar diliyoruz.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Kentsel Dönüşüm Alanına İlişkin Önemli Açıklama Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı İçin Önemli Açıklama İlimizde faaliyet göstermek üzere 20 adet ticari servis plakası açık artırma ihalesi Muhterem Açıkgöz 20 Adet Ticari (S) Plakası Açık Artırma İhale İlanı 25-26 Mayıs Ramazan Bayramı 2. ve 3. günü açık olacak nöbetçi fırınlar. Başkan Çakın Yeni Hizmet Binasındaki ve Nuri Şeker Caddesindeki Çalışmaları İnceledi Elmacık Köyünden Mustafa Can Banaz Ovacık Köyünden Mustafa Gündüz Salih Kayacık
ismetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak