Duyurular

İsmetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak

329
1-06-2019

Bayram tatili ve bayram ziyareti için şehir dışından gelecek olan vatandaşların herhangi bir trafik sıkışıklığı yaşamamaları için çalışmalara başlanıldı. Bu kapsamda Uşak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İsmetpaşa Caddesini 1-2 ve 3 haziran tarihlerinde açık tutacak.

Bayramlar daima kavuşmanın ve beraberliğin en derin olduğu zamanlardır. Hemşehrilerimizin bayram tatilini en iyi şekilde geçirmesi için alınan bu kararın verimli şekilde vatandaşlara yansıması için Zabıta Trafik ekipleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünü ekiplerimiz her an teyakkuz halinde olacak. Tüm hemşehrilerimize iyi bayramlar diliyoruz.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BEKLENEN HABER GELDİ, O MAHALLELERDEKİ DİREKLER TARİH OLACAK Banaz Kavacık Köyünden Ali Arslan Eşe Kayacık Elmacık Köyünden Mehmet Özdemir Uşaklı Ciritçilerden 24 Haziran'da AK Parti'ye Tam Destek Yorulmak Bilmeyen Başkan Cahan, 24 Haziran'a Kadar Durmamaya Kararlı Zehra Gözaçık UŞAK'IN 24 HAZİRAN KARARI AK PARTİ 2018 Yılı Haziran Ayı İmar Planı Değişikliği-2 2018 Yılı Haziran Ayı İmar Planı Değişikliği-1
ismetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak