Duyurular

İsmetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak

1456
1-06-2019

Bayram tatili ve bayram ziyareti için şehir dışından gelecek olan vatandaşların herhangi bir trafik sıkışıklığı yaşamamaları için çalışmalara başlanıldı. Bu kapsamda Uşak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İsmetpaşa Caddesini 1-2 ve 3 haziran tarihlerinde açık tutacak.

Bayramlar daima kavuşmanın ve beraberliğin en derin olduğu zamanlardır. Hemşehrilerimizin bayram tatilini en iyi şekilde geçirmesi için alınan bu kararın verimli şekilde vatandaşlara yansıması için Zabıta Trafik ekipleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünü ekiplerimiz her an teyakkuz halinde olacak. Tüm hemşehrilerimize iyi bayramlar diliyoruz.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Banaz Ovacık köyünden Ayşe Baş Merkez Hacıkadem Mahallesinden Fatma Özçelik Banaz Paşacık Beldesi'nden Hidayet Ünal Elmacık köyünden Nurettin Atak Sivaslı Elmacık Köyünden Nurten Çelebi Banaz Paşacık Köyünden Yahya Tortlar Şükrü Açıkgöz İsmetpaşa ve Orhan Dengiz Caddelerinde Planlanan Projeye İlişkin Basın Açıklaması Banaz Ovacık Köyünden Zeynep Yılmaz Banaz Ayvacık Köyünden Ali Sayan
ismetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak