Duyurular

İsmetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak

518
1-06-2019

Bayram tatili ve bayram ziyareti için şehir dışından gelecek olan vatandaşların herhangi bir trafik sıkışıklığı yaşamamaları için çalışmalara başlanıldı. Bu kapsamda Uşak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, İsmetpaşa Caddesini 1-2 ve 3 haziran tarihlerinde açık tutacak.

Bayramlar daima kavuşmanın ve beraberliğin en derin olduğu zamanlardır. Hemşehrilerimizin bayram tatilini en iyi şekilde geçirmesi için alınan bu kararın verimli şekilde vatandaşlara yansıması için Zabıta Trafik ekipleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünü ekiplerimiz her an teyakkuz halinde olacak. Tüm hemşehrilerimize iyi bayramlar diliyoruz.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Yılmaz Ovacık İlimizde Faaliyet Göstermek Üzere 40 Adet Ticari (S) Plakası Açık Artırma İhale İlanı -3 MUHTARLAR HALKIN SESİ OLACAK BAŞKAN ÇAKIN İSMETPAŞA CADDESİNDE TRAFİK DENETLEMESİNE KATILDI BEKLENEN HABER GELDİ, O MAHALLELERDEKİ DİREKLER TARİH OLACAK Banaz Kavacık Köyünden Ali Arslan Eşe Kayacık Elmacık Köyünden Mehmet Özdemir Uşaklı Ciritçilerden 24 Haziran'da AK Parti'ye Tam Destek Yorulmak Bilmeyen Başkan Cahan, 24 Haziran'a Kadar Durmamaya Kararlı
ismetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak