Haberler

​Kazım Karabekir Caddesi de Güzelleşti

2358
12-08-2016

Kazım Karabekir Caddesi de Güzelleşti

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin ana caddelerinin yenilenmesi kapsamında bir caddeyi daha güzelleştirdiklerini iletirken, “Atatürk Mahallesi ve Fatih Mahallesi’ni ayıran Esentepe yolu olarak bilinen Kazım Karabekir Caddesi de hemşehrilerimizin istediği düzeye geldi” ifadesini kullandı.

Uşak Belediyesi kentin ana caddelerinde yenileme ve değişim çalışmalarına devam ediyor. 2015 yılında başlanan değişimle daha önce Zübeyde Hanım Caddesi, Mimar Sinan Caddesi, Fatih Caddesi,  Nuri Şeker Caddesi, Kıbrıs Caddesi, Tekmen Uluyolu, Gediz Ulu Yolu ve İstiklal Caddesi gibi caddeler yenilenmişti. Bunun yanında İzmir Ankara karayolu üzerinde 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı yapılarak şehirlerarası trafiğe de etki edildi. Ana caddelerin yolların düzenlenmesi ve modernleşmesi için çalışmalarsa sürüyor. Bu kapsamda Atatürk Mahallesi ve Fatih Mahallesi’ni ayıran Esentepe yolu olarak bilinen Kazım Karabekir Caddesi’nin parkelerinin yanı sıra kaldırımları yeniden düzenlendi. Cadde modern ve kaliteli asfalta kavuştu. Kaldırımlar ise beklentileri karşılayan bir hale getirildi.  

Modern caddeler

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin her mahallesinin güzelleşmesi adına çalışmaların sürdüğünü kaydetti. Cahan,”İlimizde tüm mahallelerimizde değişimi yaşatmak ve mutlu insanların yaşadığı marka bir şehri ortaya koymak adına gece gündüz demeden çalışmalar devam ediyor. Bu konuda her yönüyle titiz bir yönetim tarzındayız. Mahallelerimizde önemsediğimiz işlerin başında ise yollar gelmektedir. Uzun yıllar önce yapılan parke yollar artık ihtiyaca cevap vermiyordu. Bu nedenle geçtiğimiz yıl başladığımız ana caddelerin yollarını değiştirme çalışmalarına bu yıl da devam ettik. Birçok caddede yaptığımız çalışmaları Esentepe yolu olarak bildiğimiz Kazım Karabekir Caddesi’nde de gerçekleştirdik. Caddemiz son haliyle beğeni kazanan bir duruma geldi” dedi.

İlimizi en güzel hale getireceğiz

Uşak’ın gelişmeye ve değişmeye devam edeceğini aktaran Cahan, “Uşak’ta başladığımız değişim çalışmaları hız kesmeden devam edecek. Gerek büyük projelerimizin hayat bulması, gerekse vatandaşlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde ortaya çıkardığımız çalışmalarla ilimiz yaşanabilir kentler arasında yerini alacak. Bu konuda bütün personelimiz ve birimlerimizle topyekün sahada olacağız. İlimizin yollarında da başarılı işler sürecek. Şimdiden emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Başkan Çakın Yeni Hizmet Binasındaki ve Nuri Şeker Caddesindeki Çalışmaları İnceledi BAŞKAN ÇAKIN İSMETPAŞA CADDESİNDE TRAFİK DENETLEMESİNE KATILDI İsmetpaşa Caddesi 1-2 ve 3 Haziran tarihlerinde trafiğe açık olacak Çivril Caddesi'nde Geri Sayım Başladı Barbaros Caddesi'nde Asfalt İçin Geri Sayım Başladı Barbaros Caddesi Dikilitaş'ın Çehresini Değiştirecek Celal Bayar Caddesi Modern Bir Yüze Kavuşuyor İsmetpaşa Caddesi'nde Yaya Bölgesine Giren Bisikletlilere Ceza Kesildi Yenilenen Barbaros Caddesi Trafiğe Açıldı ​Şehri Tümüyle Güzelleştirmeye ve Değiştirmeye Devam Ediyoruz
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehirler modern yollar kazım karabekir caddesi