Haberler

​Kemalöz Pazar Yeri Açılıyor

3625
24-05-2016

Kemalöz Pazar Yeri Açılıyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin en büyük ve en modern pazar yeri olan Kemalöz Pazar Yeri’nin 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü hizmete açılacağını müjdelerken, “Beklentilere cevap verecek ve istenilen düzeyde bir pazar yerini kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz” ifadesini kullandı.

Uşak Belediyesi’nin projeleri arasında yer alan Kemalöz Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallelerinin ihtiyaçlarına cevap verecek olan Kemalöz Mahallesi Pazar Yeri hizmete açılıyor. 10 bin metrekarede hizmet verecek olan, kentin en büyük ve en modern pazar yeri olma özelliğine sahip alan 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü Uşaklılarla buluşuyor.

Hizmete açıyoruz

“Uşak’ın hak ettiği bir pazar yerini hediye etmekten dolayı mutluyuz” diyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimizde her yönüyle gelişimi, marka şehri inşa etmeyi ve mutlu insanların yaşadığı kenti oluşturmayı hedefleyerek çıktığımız yolda hedeflerimizde sapma yaşamadan ilerliyoruz. Uşak’ın sorunlarını biliyor ve buna göre çözüm üretiyoruz. Bu konuda en büyük beklentilerin arasında ise pazar yerleri geliyor. Ortak aklın yönettiği kentimizde, hemşehrilerimizin modern pazar yerleri konusunda beklentileri söz konusuydu. Biz göreve başlar başlamaz hiç zaman kaybetmeden iki mahallenin ihtiyacını karşılayacak Kemalöz Pazar Yeri için gerekli çalışmalar başlattık. Bitirdiğimiz modern pazar yerini açacak olmaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

En modern Pazar yeri

Hizmete başlayacak pazar yerinin modern ve örnek bir proje olduğuna vurgu yapan Cahan, “Proje kapsamında 10 bin metrekarede pazar yerimiz hizmet verecek. Her türlü ihtiyacın düşünüldüğü alan, gelenlerin otopark sıkıntısı yaşamaması açısından da son derece değerlidir. Emsal teşkil edecek olan pazar yerimizin ardından Fatih Mahallesi’nde de pazar yeri çalışmalarına hız vereceğiz. Akabinde Cuma Pazarı’nı modernize edeceğiz. Öte yandan tüm Pazar yerlerini beklentilere cevap verecek şekle getireceğiz. Pazar yerimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ZÜMRA KADIN EL EMEĞİ PAZARI HİZMETE AÇILDI Karaağaç Kapalı Pazaryeri Kura Çekimi Ulubey Hanyeri Köyünden Ali Ertürk Kütahya Şaphane pazar Köyünden Gülsüm Karabasan 2020 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik vergileri son ödeme günü 01.06.2020 Pazartesi'dir. PAZAR YERLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME UŞAK BELEDİYESİ KAÇAK PAZAR YERİNE EL ATTI Uşak Belediyesi'nden Kaçak Satıcılara Önlem; Pazar Esnafına Kimlik Kartı Başkan Çakın Çalışmaları Yerinde İnceledi BAŞKAN CAHAN GAZİLERE VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ
uşak uşak belediyesi nurullah cahan belediye açılış kemalöz pazar yeri