Haberler

​Konsept Projede Sona Gelindi

2771
19-11-2015

Konsept Projede Sona Gelindi

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Zübeyde Hanım Caddesi yenileme çalışmaları kapsamında son aşamaya Barbaros Caddesi’nde başlayan çalışmalar ile girdiklerini dile getirirken, Uşak’ın yollarında profesyonel dokunuşlara devam ettiklerini belirtti.

Uşak Belediyesi Zübeyde Hanım Caddesi ve Barbaros Caddesi’nin bir kısmında konsept olarak başlattığı cadde yenileme ve modernizasyon çalışmalarında sona yaklaştı. Zübeyde Hanım Caddesi’nde bitirilen çalışmaların akabinde Barbaros Caddesi’nde aynı konseptle çalışmalar kısa sürede bitirilerek hizmete açılacak. Bunun yanında işlek olan caddelerden birisi olan Bir Eylül Caddesi üzerinde de çalışmalara start verildi. Bu bölgede kentin yeni caddelerine uygun olarak aynı güzellikte yapılacak ve hizmete sunulacak.

Fark kattı

Çalışmaların son durumu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Zübeyde Hanım Caddesi ve Barbaros Caddesi’nde hedeflediklerinden daha kısa sürede çalışmaların sona ereceğini dile getirdi. Ana Caddelerdeki yenileme çalışmalarında Zübeyde Hanım Caddesi ve Barbaros Caddesi’nde daha farklı bir hal alındığını vurgulayan Cahan,”Kentimizde değişimi hissettirmek ve hemşehrilerimizin kentte yaşadıklarını hissettirmek adına yoğun bir çalışmamız söz konusudur. Özellikle 2015 yılını şantiye yılı ilan etmemiz hasebiyle caddelerimizi de önemseyen bir yapıda projelerimize başlamıştık. Bütün ana caddelerimize modern ve kaliteli asfaltları ve kaldırımlarıyla hava katmıştık. Bu çalışmaları Zübeyde Hanım ve Barbaros Caddesi’nin Belediye Hizmet Binası bölümüne kadar konsept olarak projelendirerek sürdürmüştük. Şimdi bu konuda çalışmaların sonuna yaklaştık. Biten ve güzelleşen Zübeyde Hanım Caddesi’nin akabinde Barbaros Caddesi’nin Belediye Hizmet Binası önüne kadar kısmına başladık. Bu kısımda çok yakında sona erecek” dedi.

Bir Eylül Caddesi de Yenileniyor

“İşlek olan Bir Eylül Caddesi’nde de çalışmalarımıza başladık” diye konuşan Cahan, “Barbaros Caddesi çalışmalarının ardından Bir Eylül Caddesi’nde de projemiz başladı. Bu yolda tıpkı bitirdiğimiz Dere Sokak gibi kentimize yakışan bir yapıda olacak. İlimizde bu bağlamda yol ile ilgili kalıcı çözümleri görev süremiz içinde bitirerek hizmete sokacağız” ifadesiyle sözlerini noktaladı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN HAYATA GEÇİRİLEN 15 FARKLI PROJEDE İNCELEME YAPTI TÜM UŞAK'IN SAHİP ÇIKTIĞI O PROJEDE İLK KAZMA VURULDU Genç Kuşak Fest Sefo Konseriyle Sona Erdi UŞAK BELEDİYESİ 7. GELENEKSEL CİRİT TURNUVASI SONA ERDİ YAZ OKULU SONA ERDİ, SERTİFİKALAR ALINDI AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI BASIN TOPLANTISIYLA SONA ERDİ Fatma Sonalcan KENT PARK KAPSAMINDA TAŞINACAK O HİZMET BİNALARINDA SONA YAKLAŞILDI UŞAK BELEDİYESİ DESTEKLİ 3. GELENEKSEL BAHARA MERHABA TENİS TURNUVASI SONA ERDİ İMZALAR ATILDI, UTAŞLI İŞÇİLER MUTLU SONA ULAŞTI
uşak nurullah cahan yol zubeyde hanım caddesi belediye belediye başkanı çalışma barbaros caddesi kaldırım