Haberler

KORTLARDAKİ BAŞARI ÖDÜLLE TAÇLANDI

314
9-07-2021

Uşak Belediyesi Geleneksel Tenis Turnuvası Sona Erdi

Uşak Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen ve birbirinden çekişmeli maçlara ev sahipliği yapan tenis turnuvası Huzurpark Spor Tesisleri’nde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Çeşitli spor müsabakalarıyla kentte spor alanında önemli bir dinamizm yakalayan Uşak Belediyesi’nin 7 Haziran’da başlattığı tenis turnuvasında, 10 yaşından 70 yaşına kadar toplam 108 sporcu ter döktü.

Turnuva, 10+ kız/erkek, 14+ kız/erkek, 18+ yeni başlayan kadın/erkek, 18+ master kadın/erkek ve 35+ master erkek olmak üzere 9 kategoride yapıldı.

Sporseverlerin büyük ilgi gösterdiği organizasyon, Uşak’ta şu ana kadar düzenlenen en kalabalık tenis turnuvası oldu.

BAŞKAN ÇAKIN SPORCULARI YALNIZ BIRAKMADI

Üç hafta süren turnuvanın final maçlarını sporseverlerle izleyen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını, bu alanda yürütülen çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirtti. Müsabakalarda centilmence mücadele eden oyuncuları tebrik eden Başkan Çakın, sporun sağlıklı yaşam için önemine vurgu yaptı.

Ödül törenine Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın yanı sıra, AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir, Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Ceylaner ile Hikmet Kahraman, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Osman Tekbaş ve önceki dönem Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar katıldı.

Turnuvanın sonunda her kategoride birinci ve ikinci olan sporculara çeşitli hediyeler takdim edildi. Dereceye girenlere kupa verilen ödül töreninde 18 yaş altı tüm katılımcılara ise madalya takdim edildi.

Ödül töreni sonrası Başkan Çakın’la ve aileleriyle fotoğraf çektiren sporcular bu tip sportif faaliyetleri destekleyen ve bu turnuvayı düzenleyen Uşak Belediyesi’ne teşekkür etti.

0.0
Son Düzenlemeler: 12 Temmuz, 2021
İlgili İçerikler: Genç Kuşak Fest'te Düzenlenen Yarışmalarda Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi VALORANT TURNUVASI'NDA ÖDÜLLER DAĞITILDI 3X3 SOKAK BASKETBOLU'NDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU ZAFER TENİS TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU KENTİN TARİH BEŞİĞİ ÖDÜLLE TAÇLANDI Akmonia Voleybol Turnuvası'nda Ödüller Sahiplerini Buldu 3. Kum Voleybolu Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu ATIK PİL YARIŞMASINDA ÖDÜLLER DAĞITILDI SANATSEVER BAŞKAN NURULLAH CAHAN ÖDÜLLENDİRİLDİ En Çok Atık Pil Toplayan Okulları ve Öğrenciler Ödüllendirdi
uşak uşak belediyesi tenis ödül mehmet çakın kort