Haberler

KUM VOLEYBOLU TURNUVASI NEFES KESEN İLK MAÇLA BAŞLADI

461
10-09-2021

Sporun ve sporcunun dostu Uşak Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Kum Voleybolu Turnuvası’nın beşincisi Alparslan Parkı’nda başladı.

Fatih Mahallesi’ndeki park alanına kazandırılan yeni kum voleybolu sahasında ilk maçları yapılan turnuvada, toplam 20 bayan ve 16 erkek takım ikişerli olarak mücadele edecek.

Şampiyonluk için birbirinden çekişmeli maçlara tanıklık edecek Uşaklılar, 11 Eylül Cumartesi itibariyle Atapark’ta devam edecek turnuvayı canlı olarak seyredebilecek.

19 Eylül Pazar günü finalinin yapılması planlanan ve hafta sonları oynanacak 5. Kum Voleybolu Turnuvası’nda maçlar 13.00 itibariyle başlayacak.

Bay ve bayan olmak üzere her iki kategorideki birinci takımlar 1000 TL, ikinci takımlar 750 TL ve üçüncü takımlar 500 TL ödül kazanacak.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN ARASTANIN İLK BETONU İÇİN DÜĞMEYE BASTI UŞAKLI KADINLAR İLK YARDIM EĞİTİMİ ALDI Mustafa Tilki TÜM UŞAK'IN SAHİP ÇIKTIĞI O PROJEDE İLK KAZMA VURULDU MERHUMLARIN ANISINA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI 100. YIL KURTULUŞ KONSERLERİ AHMET ŞAFAK İLE BAŞLADI GURBETÇİ FESTİVALİ RENKLİ ETKİNLİKLERLE BAŞLADI TÜRKİYE'NİN BİR İLKİ DAHA UŞAK'TA YAPILDI Eşme Yeşilkavak Köyü'nden Melek Dereli KAYAAĞIL TERMAL TESİSİ'NDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI
KUM VOLEYBOLU TURNUVASI İLK MAÇLA AÇILIŞ MAÇI