Haberler

KUM VOLEYBOLU TURNUVASI NEFES KESEN İLK MAÇLA BAŞLADI

717
10-09-2021

Sporun ve sporcunun dostu Uşak Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Kum Voleybolu Turnuvası’nın beşincisi Alparslan Parkı’nda başladı.

Fatih Mahallesi’ndeki park alanına kazandırılan yeni kum voleybolu sahasında ilk maçları yapılan turnuvada, toplam 20 bayan ve 16 erkek takım ikişerli olarak mücadele edecek.

Şampiyonluk için birbirinden çekişmeli maçlara tanıklık edecek Uşaklılar, 11 Eylül Cumartesi itibariyle Atapark’ta devam edecek turnuvayı canlı olarak seyredebilecek.

19 Eylül Pazar günü finalinin yapılması planlanan ve hafta sonları oynanacak 5. Kum Voleybolu Turnuvası’nda maçlar 13.00 itibariyle başlayacak.

Bay ve bayan olmak üzere her iki kategorideki birinci takımlar 1000 TL, ikinci takımlar 750 TL ve üçüncü takımlar 500 TL ödül kazanacak.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK'IN VİZYON PROJESİNDE SÜREÇ BAŞLADI HİZMET TAM NOT ALDI; YENİ TESİSLER İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI KARAAĞAÇ KAPALI PAZARYERİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI UŞAK BELEDİYESİ 5. ULUSLARARASI TİYATRO FESTİVALİ BAŞLADI TATİLİ RENKLENDİREN YAZ OKULLARI BAŞLADI ŞEHRİN NABZINI TUTAN MODAFEST BAŞLADI YAZ SPOR OKULLARI'NDA KAYITLAR BAŞLADI. MODAFEST İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI İKİNCİSİ DÜZENLENEN PES TURNUVASI GENÇLERİN BULUŞMA ADRESİ OLDU 9. GELENEKSEL ATLI CİRİT TURNUVASI BAŞLADI
KUM VOLEYBOLU TURNUVASI İLK MAÇLA AÇILIŞ MAÇI