Haberler

KUM VOLEYBOLU TURNUVASI NEFES KESEN İLK MAÇLA BAŞLADI

380
10-09-2021

Sporun ve sporcunun dostu Uşak Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Kum Voleybolu Turnuvası’nın beşincisi Alparslan Parkı’nda başladı.

Fatih Mahallesi’ndeki park alanına kazandırılan yeni kum voleybolu sahasında ilk maçları yapılan turnuvada, toplam 20 bayan ve 16 erkek takım ikişerli olarak mücadele edecek.

Şampiyonluk için birbirinden çekişmeli maçlara tanıklık edecek Uşaklılar, 11 Eylül Cumartesi itibariyle Atapark’ta devam edecek turnuvayı canlı olarak seyredebilecek.

19 Eylül Pazar günü finalinin yapılması planlanan ve hafta sonları oynanacak 5. Kum Voleybolu Turnuvası’nda maçlar 13.00 itibariyle başlayacak.

Bay ve bayan olmak üzere her iki kategorideki birinci takımlar 1000 TL, ikinci takımlar 750 TL ve üçüncü takımlar 500 TL ödül kazanacak.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: GURBETÇİ FESTİVALİ RENKLİ ETKİNLİKLERLE BAŞLADI TÜRKİYE'NİN BİR İLKİ DAHA UŞAK'TA YAPILDI Eşme Yeşilkavak Köyü'nden Melek Dereli KAYAAĞIL TERMAL TESİSİ'NDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI Kentin İlk Moda Festivali Moda Fest Başladı! GENÇ KUŞAK FEST GÖRKEMLİ AÇILIŞ TÖRENİYLE BAŞLADI Nuri Yeşilkaya EVLİLİK OKULU İLK MEZUNLARINI VERDİ KDV İNDİRİMİ DENETİMLERİ BAŞLADI KARDEŞ ÜLKELER FUTBOL TURNUVASI'NDA FİNAL
KUM VOLEYBOLU TURNUVASI İLK MAÇLA AÇILIŞ MAÇI