Haberler

Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı

1023
22-08-2020

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından bu sene 4. kez düzenlenen Geleneksel Kurtuluş Kum Voleybolu Turnuvası yapılan ilk müsabaka ile Atapark’ta başladı.

Çeşitli spor organizasyonlarına ev sahipliği yapan ve sportif yaşamı teşvik etmek üzere önemli çalışmalara imza atan Uşak Belediyesi tarafından, geleneksel hale getirilen Kum Voleybolu Turnuvası bu yıl da Covid-19 sağlık tedbirleri kapsamında gerçekleştirildi. Sahaya girişlerde sporculara, hakemlere ve görevli personele ateş ölçümü yapılarak el dezenfektanı ile hijyen kuralları sağlandı.

Atapark’ta düzenlenen turnuva 11 gün boyunca nefes kesen mücadelelere sahne olacak.

Farklı yaş gruplarından toplamda 36 Erkek ve 30 bayan sporcunun katılımıyla düzenlenen Kum Voleybolu Turnuvası’nda sporcular ikişerli takımlar halinde mücadele edecek.

Turnuvanın finaliyse Uşak’ın kurtuluş tarihi olan 1 Eylül Salı günü yapılacak ve kazananlara sürpriz ödüller takdim edilecek.

HEDEF SPORLA ANILAN BİR UŞAK

Kurtuluş Haftasının birbirinden özel turnuvalarla dolu dolu geçirilmesini hedeflediklerini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Çakın, “Nefes kesen mücadelelerin yaşanacağı turnuvanın sportmence geçmesini temenni ediyor, katılım sağlayan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak Merkez Kurtuluş Mahallesinden Serdar Besci KUM VOLEYBOLU TURNUVASI NEFES KESEN İLK MAÇLA BAŞLADI Kurtuluş Haftası Etkinlikleri Aydilge ve Gece Yolcuları İle Son Buldu Uşak'ta Kurtuluş Haftası Coşkuyla Kutlanacak İsmet Kurtuluş Uşak Belediyesi Tenis Turnuvası'nda İlk Servis Atıldı Uşak Merkez Kurtuluş Mahallesinden Cenker Topal Sevinç Kurtuluş Uşak Merkez Kurtuluş Mahallesinden Hatice Kaşıkçı Merkez Kurtuluş Mahallesinden Yusuf Çubukcu
uşak uşak belediyesi turnuva mehmet çakın kum voleybolu