Haberler

Mega Projede Kuralar Çekiliyor...

1950
12-03-2017

Uşak’ın mega projelerinden olan Kentsel Dönüşüm’de son adım atılıyor. Bölgedeki konut alanlarında hak sahiplerinin belirlenmesi için 13-14 Mart tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi’nde kura çekimi gerçekleştirilecek.

Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 430 bin metrekarede yaklaşık 450 milyon TL’lik yatırım ile bin 51 konut, 923 işyeri, 750 kişilik cami, 24 derslikli okul ve sağlık ocağı kazandırılacak. Uşak’a yeni bir yaşam alanı kazandıran Uşak Belediyesi,  bölgedeki hak sahiplerinin belirlenmesi için son viraja girdi. 

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Yeni Uşak’ın yeni merkezine kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Projenin örnek bir proje olduğunu ve her aşamasının üst düzey bürokratlar ve bakanlık düzeyinde takip edildiğine işaret eden Cahan, “Kentsel Dönüşüm Projemizde artık nihayete ulaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Projemiz ülkemizde ve Avrupa’da örnek gösterilen bir özelliktedir. Sanayiden, konut ve iş yerine dönüşüm açısından da proje ilk olma özelliğini taşımaktadır. İşte böylesine önemli görülen projemizde artık sona geldik. Kentsel dönüşüm alanında bulunan konutlar için 13 Mart 2017 Pazartesi günü saat 13:00’de, işyerleri için ise 14 mart 2017 Salı günü saat 10:00’da Atatürk Kültür Merkezinde kura çelimi yapılacak. Bütün halkımız burada yapılacak kura çekilişine davet ediyorum. Projelerimizi birer birer gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ANITTEPE TOKİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE OMEGA LEVHA DİREĞİ VE GİRİLMEZ LEVHASI ALIM HAYAL GİBİ GÖRÜNEN PROJEDE SONA YAKLAŞILDI MEGA PROJE KENT PARK'TA AĞAÇ DİKİM TÖRENİ DÜZENLENDİ Uşak'ta Bahara Merhaba Tenis Turnuvasında Kuralar Çekildi ​Konsept Projede Sona Gelindi Mega Projede İkinci Yıkım Sağlandı Uşak'ın Mega Projesine Başlandı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan kentsel dönüşüm projesi kura