Haberler

MERKEZ TAKSİ DURAĞINDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

180
25-02-2019

Yolların Emektarlarından Başkan Cahan’a Teşekkür ZiyaretiMerkez Taksi Durağı Başkanı Ozan Türkmenoğlu ve durak çalışanları Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Cahan’ın taksi durağına ve şoförlere sağladığı desteklerden dolayı teşekkür ettiler. 

Mesai kavramı gözetmeyerek Uşaklılara hizmet veren Merkez Taksi Durağı çalışanları, Başkan Cahan’ı makamında ziyaret ederek 5 yıl boyunca kendilerine ve Uşak’a verdiği desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundular. Yolların emektarları, Uşak’ın çehresini değiştiren projelere imza atan Başkan Cahan’a hayata geçirdiği yol çalışmalarından dolayı memnuniyet duyduklarını belirttiler.

Gerçekleştirilen ziyarete, Merkez Taksi Durağı Başkanı Ozan Türkmenoğlu ve taksi durağı çalışanları ile Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Dayıoğlu ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Kemal Yiğit katıldı. 

Usluer: “Başkanımız Sayesinde Uşak’ımız ‘İlkler Şehri’ Tanımına Yakışır Hale Geldi”

Merkez Taksi Durağı çalışanı Ali Usluer, Başkan Cahan’a kendilerine yaptığı taksi durağı için teşekkür etmek istediklerini belirtti. Usluer, Başkan Cahan’ın Uşak için çalışmalarına değinerek şunları aktardı: “Bizler mesleğimiz gereği Uşak’ı sürekli geziyoruz ve Uşak’ın her noktasını görüyoruz. Başkanımız harika işlere imza attı. Şehrimizin yolları ‘İlkler Şehri’ tanımına yakışacak şekilde güvenli ve modern forma kavuştu. Ulaşım rahatlatılarak trafik sıkışıklığı sona erdirildi. Şehir dışından gelen vatandaşlarımız bile Uşak’taki değişimin farkında. Başkanımızın da dediği gibi artık Uşak gelip geçilen değil, fark edilen bir şehir” diyerek Başkan Cahan’a ve ekibine kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret durak çalışanlarının Başkan Cahan’a çiçek takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DOLANDIRICILIK UYARISI Merkez Ortaköy köyünden Fatma Yavuz Başkan Mehmet Çakın'dan 19 Mayıs Kutlama Mesajı Başkan Mehmet Çakın, Yerel Basının Temsilcileriyle Buluştu Başkan Mehmet Çakın'dan Ramazan Ayı Mesajı Başkan Çakın Çalışmaları Yerinde İnceledi Merkez Eskigüney köyünden Himmet Özbey BAŞKAN ÇAKIN'IN RİCASI KAMPANYAYA DÖNÜŞTÜ Belediye Başkanı Mehmet Çakın'dan 23 Nisan Mesajı Uşak Belediyesi'nde Başkan Yardımcıları Belli Oldu
uşak uşak belediyesi nurullah cahan ziyaret merkez taksi