Haberler

NURULLAH CAHAN'DAN SAYIŞTAY BAŞKANINA DAVET

673
19-11-2018

Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan, geçtiğimiz günlerde, çeşitli temaslarda bulunmak için gittiği Ankara'da Sayıştay Başkanı Sayın Seyit Ahmet Baş'ı da makamında ziyaret etti.

Ankara ziyaretlerini yoğun bir programda gerçekleştiren Başkan Cahan, bir çok siyasinin, bürokratın misafiri oluyor. Son Ankara ziyaretinde, Sayıştay Başkanı Sayın Seyit Ahmet Baş, Başkan Cahan'ı makamında kabul etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, farklı konularda da sohbetlerin edildiği görüşmede Başkan Cahan, Uşak'a yapılan, devam eden ve yapılması planlanan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi. Uşak'ın dört yılda ciddi yol kat ettiğinin vurgulandığı görüşmede, Başkan Cahan, Sayıştay Başkanı SayınSeyit Ahmet Baş'ı yükselen, gelişen, büyüyen şehir Uşak'a davet etti.

Sayıştay Başkanı'nın olumlu karşıladığı davet sonrası sözü geçen ziyaretin yakın zamanda gerçekleşmesi bekleniyor. Son yıllarda birçok devlet adamını ağırlayan Uşak, Başkan Cahan'ın davetiyle Sayıştay Başkanı'nı ağırlamak için gün sayıyor.

Henüz bu galerinin altına atanmış herhangi bir medya yoktur...
0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Nurullah Coşkun Nurullah Karakaya Nurullah Er Nurullah Şahin Nurullah Kayran Nurullah Yıldırım Nurullah Kan Nurullah Çelik BAŞKAN CAHAN MİNİKLERİN GLUTENSİZ YEMEK DAVETİNE KATILDI SANATSEVER BAŞKAN NURULLAH CAHAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
uşak uşak belediyesi nurullah cahan davet sayıştay