Duyurular

Su devir ve depozito işlemleri geçici süreliğine durdurulmuştur.

2685
31-03-2020

Şehrimizde yeni tip Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla, İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüz tarafından yeni su aboneliği başvuruları, su devir ve depozito işlemleri geçici süreliğine durdurulmuştur.


Bu süre zarfında hiçbir vatandaşımızın suyu kesilmeyecektir. Ayrıca veznelerimizde yığılma olmaması ve sosyal mesafenin kurunması için, su borcu ödemek isteyen vatandaşlarımız ödemelerini, www.usak.bel.tr internet sitemiz üzerinden, internet bankacılığı veya otomatik ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirler.
0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÜYELİK İŞLEMLERİ KILAVUZU Ulucak Köyünden Cennet Geçici İşletme ve İştirakler Müdürlüğünden Abonelik İşlemleri Hakkında Duyuru VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GEÇİCİ HAYVAN BAKIM EVİNDE KULLANILMAK ÜZERE KEDİ VE KÖPEK MAMASI ALIMI D UŞAKLI MİNİKLER UŞAK BELEDİYESİ GEÇİCİ BAKIM EVİ'NDEKİ DOSTLARINI ZİYARET ETTİ Uşak Belediyesi'nde Görev Devir Teslimi Yapıldı Cennet Geçici Uşak Belediye Başkanlığı Devir Teslim Töreni Yapıldı Belediye Başkanlığı Devir Teslim Tören
​Şehrimizde