Haberler

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü İle Protokol Anlaşması Yapıldı

2130
27-10-2016

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Tapu ve Kadastro bilgilerinin güncel haline elektronik ortamda erişilebilmesi için protokol anlaşması yaptıklarını belirterek, “Kurumlar arası işbirliği şehrimizi inşallah daha ileriye götürecek” dedi.

Uşak Belediyesi ile Tapu ve Kadastro Bölge ve İl Müdürlüğü protokol anlaşması  için bir araya geldi. Gerçekleşen protokol anlaşmasının, kullanıcıların güncel bilgilere daha rahat ulaşabilmesi ve teknolojiden sonuna kadar faydalanabilmeleri amaçlandığı  için yapıldığı belirtildi. Yapılan toplantıya Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Denizli Bölge Müdürü Süleyman Özen’in yanı sıra Bölge Müdür Yardımcıları ve İl Müdürleri katıldı.

Uşak ilimize hayırlı olsun

Yapılan anlaşmanın ardından söz alan Bölge Müdürü Süleyman Özen, “Bugün burada önemli bir görevi ifa etmek için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Sayın Başkanımızla beraber karşılıklı bir protokol anlaşması yaptık. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün tapu kayıtlarının bilgisayar ortamlarına aktarılıp kullanıcılara, kamu kurum ve kuruluşlarına rahatça sunulabilmesi amacıyla yapılan bir protokol çalışmasıydı. Bu anlaşma ülkemize, Uşak ilimize, halkımıza ve Tabu Kadastro camiasına hayırlı olmasını temenni eder, Sayın Başkanıma da görevlerinde başarılar dilerim” ifadesini kullandı.

Hizmetlerimiz devam edecek

Bilgi çağında yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Nurullah Cahan ise, “Tabu Kadastro Bölge Müdürümüzü, Müdür Yardımcımızı  ve İl Müdürlerimizi burada ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurumlar arası işbirliği şehrimizi inşallah daha ileriye götürecek. Artık tapudaki kayıtları da belediyemiz online olarak görecek. Halkımıza hizmetlerimizi daha üst noktalara taşıyacağız” dedi. Kurumlarla ortak çalışmalar yapacaklarının altını çizen Başkan Cahan, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, Bölge ve İl Müdürlüklerimizle koordineli bir şekilde çalışıp halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Katkılarından dolayı başta İl Müdürlerimize, Bölge Müdürümüze ve Bölge Müdür Yardımcılarımıza teşekkür ediyor, anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

0.0
Son Düzenlemeler: 27 Ekim, 2016
İlgili İçerikler: GENÇ KUŞAK'TAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ANLAMLI JEST Karahallı Karayakuplu Köyü'nden Cemile Kayıhan Selim Özbilen GAZİLERDEN BAŞKAN ÇAKIN'A JEST Tapu Dağıtımı (257 ada106 ve 107 parseller ile civarı ) Tapu Dağıtımı (Bölme Demet Evler) ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN ÇAY OCAĞINDA KULLANILMAK ÜZERE ÇAY KAZANI ALIMI Akile Acar Uşak Merkez Karakuyu Köyünden Cemile Karataş MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜNDE KULLANILMAK ÜZERE MEZAR HASIRI ALIMI DOĞRUDAN TEMİN SONUCU
Tapu ve Kadastro Müdürlüğü İle Protokol Anlaşması Yapıldı