Haberler

ULUBEY ESNAFLARI KAPADOKYA'YA UĞURLANDI

1018
30-10-2018

Uşak’lı esnafların yurdun farklı yerlerine yaptığı kültürel geziler devam ediyor. Bu sefer Kapadokya yolcuları Ulubey esnafı ve aileleri oldu.

Kültür gezileriyle Uşak halkını ve çeşitli sivil topum kuruluşlarını farklı bölgelere götüren ve tarihi, kültürel değerleri tanıtan Uşak Belediyesi ilçe esnaflarını da unutmuyor. Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ’ın bizzat yolcu ettiği Ulubey esnafları ve aileleri 4 otobüsle Kapadokya turuna çıktı.

Hareketten önce açıklamalarda bulunan Ulubey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı; Uşak Belediye Başkanımız Sn. Nurullah Cahan beyfendiye bize bu imkanları sunduğu için ve bu tür etkinlikleri yaptığı için çok teşekkür ederiz.  Uşak Belediyesi ve Başkan Nurullah Cahan, esnafların her zaman yanında olduğunu gösteriyor. Bugün bizim bu gezimize destek olması da bunun bir göstergesi. Başkan Cahan’ın başarılarının devamını dileriz. Bugün bizleri yalnız bırakmayan Başkan Yardımcısı Sn Hakan Uludağ’a da özellikle teşekkür ederiz’’ dedi..

Konuşmanın ardından kafile coğrafi güzelliğimiz Kapadokya’yı gezmek için yola çıktı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Ulubey Küçükilyaslı Köyünden Feride Vural Uşak Ulubey Dilaver Mahalesinden Fadime Beşir Ulubey Hanyeri Köyünden Ali Ertürk Ulubey Kışla Köyünden Fatma Yıldırım Ulubey Köseler Köyünden Halit Yılmaz Ulubey Avgan Köyünden Mehmet Yıldırım Uşak Ulubey İnay Köyünden Veli Balaban Uşak Ulubey Büyükoturak Köyünden Mehmet Dilek Uşak Ulubey Gölbaşı Köyünden Adnan Altepe Uşak Ulubey Camikebir Mahallesinden Ayşe Uslu
uşak uşak belediyesi nurullah cahan gezi Ulubey tur kapadokya