Haberler

ULUBEY ESNAFLARI KAPADOKYA'YA UĞURLANDI

1212
30-10-2018

Uşak’lı esnafların yurdun farklı yerlerine yaptığı kültürel geziler devam ediyor. Bu sefer Kapadokya yolcuları Ulubey esnafı ve aileleri oldu.

Kültür gezileriyle Uşak halkını ve çeşitli sivil topum kuruluşlarını farklı bölgelere götüren ve tarihi, kültürel değerleri tanıtan Uşak Belediyesi ilçe esnaflarını da unutmuyor. Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ’ın bizzat yolcu ettiği Ulubey esnafları ve aileleri 4 otobüsle Kapadokya turuna çıktı.

Hareketten önce açıklamalarda bulunan Ulubey Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı; Uşak Belediye Başkanımız Sn. Nurullah Cahan beyfendiye bize bu imkanları sunduğu için ve bu tür etkinlikleri yaptığı için çok teşekkür ederiz.  Uşak Belediyesi ve Başkan Nurullah Cahan, esnafların her zaman yanında olduğunu gösteriyor. Bugün bizim bu gezimize destek olması da bunun bir göstergesi. Başkan Cahan’ın başarılarının devamını dileriz. Bugün bizleri yalnız bırakmayan Başkan Yardımcısı Sn Hakan Uludağ’a da özellikle teşekkür ederiz’’ dedi..

Konuşmanın ardından kafile coğrafi güzelliğimiz Kapadokya’yı gezmek için yola çıktı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Ulubey Merkez Emirler Mahallesinden Sıddıka Altuğ Ulubey Avgan köyünden Emine Çayhan Ulubey Çardak Köyünden Mustafa Kaçar Ulubey Avgan Köyünden Recep Çam Ulubey Aşağı Mahallesinden Emine Buğdaylı Ulubey Çardak köyünden Halil Turgut Ulubey Hasköy'den Halil Işık vefat etmiştir. Ulubey Hasköyden Mehmet Özcan Ulubey Çardak Köyünden Durmuş Ali Taşdemir Ulubey Dutluca Köyünden Mustafa Üstüdağ
uşak uşak belediyesi nurullah cahan gezi Ulubey tur kapadokya