Haberler

Uşak Belediyesi Kurban Bayramına Hazır

3418
2-10-2014

Uşak Belediyesi Kurban Bayramına Hazır

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve belediye meclis üyeleri kurban satış yerlerinde vatandaşları ve esnafları ziyaret etti. Kentte kurulan tüm kurban satış yerlerinde tek tek vatandaşları dinleyen Başkan Cahan’a ilgili müdürlükler de eşlik etti. Kurban Bayramı öncesi ve esnasında bütün tedbirlerin alındığını kaydeden Başkan Cahan, kurban satış noktalarında da vatandaşlar tarafından görülen eksiklikleri bizzat dinlediklerini ve çözüme kavuşturduklarını iletti. Uşak Belediyesi’nin kentte yaşayan herkesin huzur ve güven içinde bayrama girmesini istediklerini dile getiren Cahan, " İlimizde her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi vatandaşlarımızda tatlı bir telaş söz konusu. Satış noktalarına giden vatandaşlarımız kurbanlık için son hazırlıklarını yaparken biz de onların yanında olmak istedik. Bizzat sorunları dinleyerek hemen gerekli talimatlarımızı verdik” dedi. An itibari ile satış noktalarından hiçbir sorun görmediklerini aktaran Cahan, bu nedenle mutlu olduklarının altını çizdi. Kurban Bayramı esnasında da aynı hassasiyet ile bütün birimlerin hazır kıta bekleyeceğine işaret eden Cahan, " Bayram esnasında vatandaşlarımızın belediyecilik anlamında rahat etmeleri asıl hedefimizdir. Bu nedenle Zabıta ekiplerimizden temizlik işleri müdürlüğüne, itfaiyemizden veteriner hizmetlerine kadar hazır olacağız olası sıkıntılara ise hemen müdahale edeceğiz” ifadesini kullandı.

Sıkıntısız bir bayram olacak

Uşak’ta belediye olarak bayramın sıkıntı yaşanmadan geçmesi için bütün imkanların hazır olduğuna işaret eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, " Uşak Belediyemiz kentin sorunları için her zaman duyarlı bir belediyedir. Sürekli vatandaşlarımız ile iç içe olup sorunlara hemen çözüm üretmekteyiz. Bunun yanında dini hassasiyetlerimizin olduğu özel günlerde de bütün birimlerimiz hazır bulunmaktadır. Kurban Bayramı’nda da bu kapsamda hassas davrandık. Gerek satış noktalarının oluşması ve gereksinimleri, gerekse kesim noktalarının belirlenmesi safhasında dikkatli olduk. Bugün de satış noktalarında vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın ve kurban satıcılarının gördüğü eksikliklere hemen müdahale ediyoruz. Bu hassasiyet bayram boyunca devam edecek. Güzel bir bayram geçirmek için belediyecilik anlamında hazır bulunacağız. Gelen tüm şikayet ve eksiklikleri ise hemen çözeceğiz. Bu düşünceler ile tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin mübarek kurban bayramını şimdiden kutluyorum” dedi.

4.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi'nden Personel Maaşlarına Zam UŞAK BELEDİYESİ PERSONELLERİNE UŞAK BELEDİYESİ HALK EKMEK FIRININDA KULLANILMAK ÜZERE EKMEK TAVASI VE TEPSİ ARABASI ALIMI UŞAK'TA KANTİN DENETİMİ GENÇ KUŞAK TOPLULUĞU ROTASINI BURSA'YA ÇEVİRDİ UŞAK BELEDİYESİ DEDEKTİFLERE ROZETİNİ VERDİ Uşak Merkez Örencik Köyünden İsmail Keçe Uşak Merkez Karakuyu Köyünden Cemile Karataş Uşak Merkez'den Mehmet Özdemir UŞAK BELEDİYESİNİN İLK KÜLTÜR YAYINI GÖRÜCÜYE ÇIKTI