Haberler

UŞAK BELEDİYESİ MASA TENİSİ TURNUVASI TAMAMLANDI

365
24-11-2019

UŞAK BELEDİYESİ MASA TENİSİ TURNUVASI’NIN KAZANANLARI BELLİ OLDU

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce organize edilen Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.Yoğun katılımın gözlendiği turnuvada dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Sportif faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde yapılan Masa Tenisi Turnuvası ile 8 kategoride 106 sporcuyu bir araya getirdi.

23 Kasım tarihinde Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yalçın’ın katılımıyla Yeni Kapalı Spor Solunda açılışı yapılan turnuva, nefes kesen müsabakalara sahne oldu.

Açılışta genç bir sporcuyla kısa bir maç yapan Yalçın, turnuvaya gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek tüm sporculara başarılar diledi.

Turnuvanın ikinci günündeyse Yarı Final ve Final Müsabakaları yapıldı. Saat 10:00’da başlayıp gün boyu devam eden müsabakalar sonunda rakiplerini yenerek bir adım öne çıkan sporculara ödülleri takdim edildi. Müsabakaları izlemek için gelen Uşaklı Milli Karateciler ve Türkiye Şampiyonları Emre Güngör ve Aziz Çiloğlu’na da ödül takdim edildi. Turnuvada olduğu için bizzat salonda bulunamayan Aziz Çiloğlu’nun ödülünü vekaleten İl temsilcisi Dinçer Güngör aldı.

24 Kasım olması münasebetiyle öğretmen olan hakemler Ali Kozak, Ahmet Gök, Emine Kaya, Aykut Erbil, Özgür Kiraz, Osman Çarpar ve sporcu öğretmen Özcan Taşdemir’e de hediyeler verildi ve bu anlamlı günleri kutlandı.

DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN ÇAKIN’IN ELİNDEN ALDI

Çekişmeli anların yaşandığı turnuvanın yarı final ve final müsabakalarını izleyenler arasında Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın da vardı. Başlama saatinde salonda bulunan Başkan Çakın sporculardan biriyle kısa bir maç da yaptı. Turnuvaya gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğu belirten Başkan Çakın, Uşak’ı sporla, sanatla anılan bir şehir haline getirmek için bugüne kadar olduğu bundan sonra da çalışmaların sürdürüleceğini belirterek, katılan tüm sporcuları tebrik edip bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diledi.

Müsabakaların tamamlanmasının ardından, Başkan Çakın ve Belediye Meclis Üyesi ve Spor Komisyonu Başkanı Regaip Emre Hazar dereceye girenlere ödüllerini takdim etti.

İki gün süren turnuvada dereceye girenlerin isimleri şu şekilde sıralandı.

Küçük Kızlar

3: Esma Karabulut

2: Emine Öykü Keskin

1: Bera Gökçe Karataş

Küçük Erkekler

3: Berkay Açık

2: Mustafa Toker

1: Ahmet Kerem Gün

Genç Erkekler

3: Hüseyin Köroğlu

2: Furkan Uzunoğlu

1: Mustafa Başboğa

Büyük Erkekler

3: Özcan Taşdemir

2: Yavuz Acar

1: Ahmet Gültekin

Master Erkekler

3: Mustafa Kaya

2: Bilal Çakır

1: Recep Özadam

Yıldız Kızlar

3: Kader Yüksel

2: İrem Tunay

1: Sena Karacan

Yıldız Erkekler

3: Osman Erkan Balban

2: Uğur Alp Öngel

1: Ensar Şener

Genç Kızlar

3: Ümran Karakuş

2: Merve Çırak

1: Şefika Yeşildağ

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYESİ'NDEN ELAZIĞ VE MALATYA'YA YARDIM ELİ UŞAK'TA BİR İLK OLAN ÇOCUK BİLİM SANAT ÇOCUK ŞENLİĞİ İLE 3500 ÇOCUK HEM EĞLENDİ HEM ÖĞRENDİ UŞAK BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEHRİN BELİRLİ NOKTALARINDA ÖZEL YUVALAR YERLEŞTİRDİ UŞAK BELEDİYESİ 10 HAL DÜKKANINI 10 YILLIĞINA İHALE USULÜ KİRAYA VERECEK Uşak Belediyesi Oda Orkestrası Klasik Müzik Sevenleri Bir Araya Getirdi Uşak Belediyesi Kent Orkestrası Muhteşem Bir Yeni Yıl Konseriyle 2020'ye Merhaba Dedi UŞAK'TA ÜÇ BİN ÇOCUK İLK KEZ TİYATRO İZLEMENİN KEYFİNİ ÇIKARDI Uşak Belediyesi'nden Yeni Bir Sosyal Sorumluluk Çalışması Uşak Belediyesi'nden Hayvan Dostları İçin Anlamlı Proje UŞAK BELEDİYESİ VE KIZILAY ARASINDA İMZALANAN PROTOKOLLE UŞAK'A YENİ KAN ALMA BİRİMİ KURULUYOR
-