Haberler

Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu İzleyicileriyle Buluştu

2681
27-11-2016

Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu İzleyicileriyle Buluştu

“ Canavar Sofrası “ İzleyenler Tarafından Büyük Beğeni Kazandı.

Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sergilediği  “Canavar Sofrası” adlı tiyatro oyunu izleyicilerinden tam not aldı. Başkan Nurullah Cahan, ‘Sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam edeceğiz’ dedi.

Uşak Belediyesi’nin kurduğu Şehir Tiyatrosu başarılı işlerine bir yenisini daha ekledi. Daha önce çocuk yaş gruplarının gösterileri ile büyük beğeni toplayan tiyatro oyunlarına, bu kez de genç yaş gruplarının hazırlamış olduğu “Canavar Sofrası” oyunu eşlik etti. 7’den 70’e ekip oyuncularına sahip olan Şehir Tiyatrosu, etkileyici oyunları ile vatandaşların takdirini kazandı. Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen ve yaklaşık 2 saat süren oyuna; Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Uludağ ve Erol Korkmaz, Uşak Belediyesi daire müdürleri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Sanata desteklerimiz devam edecek

Tiyatro oyunundan sonra açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Şehir Tiyatrosu’nda her yaştan oyuncunun olduğuna dikkat çekti. Başkan Cahan, “Bugün genç arkadaşlarımızın Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde hazırlamış olduğu oyuna katıldık. Tiyatro ekibimiz yaklaşık 2 aydır ailelerinden ve işlerinden fedakârlık yaparak bu görsel şovu bize izlettirdiler. Uşak’ta sanatı geliştirmek adına taşın altına elimizi koyduk. Görüyoruz ki ne denli güzel iş yaptığımız ortadadır. Bizler daima sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam edeceğiz. Başta hocamız olmak üzere tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz “  ifadesini kullandı.

Hep birlikte güzel oyunlara devam

Tiyatro Eğitmeni Murat Çubukçu ise, “Bugün bizleri burada yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza ve en başından beri desteklerini bizlerden esirgemeyen Belediye Başkanımız Nurullah Cahan’a teşekkür ederiz. Belediyemizin katkılarıyla bu tür oyunlarımız devam edecek. Uşak’ta sanatı güzel yerlere getirmek için bizde elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Sergilenen oyunun ardından Belediye Başkanı Nurullah Cahan, tiyatro eğitmeni Murat Çubukçu’ya çiçek takdim etti ve günün anısına tüm ekiple hatıra fotoğrafı çekildi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYESİ YAZ SPOR KURSLARI BAŞLIYOR Uşak Merkez Durak Mahallesinden Nimet Hınçlı Uşak Merkez Kuyucak Mahallesinden Yaşar Ertürk Uşak Belediyesi Tenis Turnuvası'nda İlk Servis Atıldı Uşak Merkez Karaağaç Mahallesinden Şefik Derse "UŞAK'IN SESLERİ" ÇÖZÜM İÇİN BULUŞTU Uşak Merkez Köprübaşı Köyünden Halil Doymaz Uşak Merkez Kurtuluş Mahallesinden Cenker Topal Uşak Aybey Mahallesinden Muhittin Topal Uşak Merkez Çevre Mahallesinden Ulvi Arslan
uşak belediyesi nurullah cahan marka şehirler sanat şehir tiyatrosu yeni uşak sanatçı canavar sofrası