Haberler

UŞAK BELEDİYESİ VE UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA USMEK PROTOKOLÜ İMZALANDI

283
11-10-2019

Sanatsal alanda, Uşak’ta yaşayanların eğitim alabilmeleri için önemli bir adım olan protokol, bugün Uşak Belediyesinde, Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın attığı imzalarla hayata geçirildi.

Uşak Belediyesi ve Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan Uşak Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (USMEK) protokolü ile, çocuk, genç ve yetişkin bireylerin ilgi duydukları alanlarda kişisel gelişimlerine ve mesleki eğitimlerine zemin hazırlayıcı aynı zamanda kültürel, sanatsal ve sosyal hayatlarına katkı sağlayıcı aktiviteler gerçekleştirmesi hedefiyle hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında nitelikli, öncü ve yaygın bir eğitim sürecinin Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Uşak Belediyesi iş birliğinde Uşak Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (USMEK) adı altında gerçekleştirilmesi ve planlanmasını amaçlanıyor.

Bu bağlamda, iki kamu kurumunun da önemli görevler üstlendiği protokol sonrası, Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, protokolün Uşak için hayırlı olmasını dilediler.

0.0
Son Düzenlemeler: 11 Ekim, 2019
İlgili İçerikler: Ulaşım Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmakta Olan 5 Adet Aracın,Zorunlu Trafik Sigortası Hizmeti Alımı. Ulaşım Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmak Üzere 200 Adet Termal Bilet Rulosu Alımı Uşak Belediyesinden Çevre Temizlik ve Emlak Vergisi Duyurusu Bilgi İşlem Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmak Üzere 3 Adet Televizyon Alımı. Hacı Fadime Milli Uşak Belediyesi Geleceğe Yapılan Yatırıma Destek Oldu İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Bütçe İçi İşletmelerinde Kullanılmak Üzere Kırmızı ve Beyaz Et D.Tem UŞAK'TA MUHTARLARA ÖZEL SEMİNER DÜZENLENDİ UŞAK BELEDİYESİ TASAVVUF MÜZİĞİ TOPLULUĞU'NDAN MEVLİD KANDİLİ'NE ÖZEL KONSER İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Bünyesindeki 64 ND 228 ve 64 AAD 009 Plakalı Araçların Doğrudan Temin S
uşak BELEDİYESİ VE UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA