Haberler

Uşak Belediyesi'nden Hemşehrilerimize Dolandırıcılık Uyarısı

1635
28-12-2016

Uşak Belediyesi’nden Hemşehrilerimize Dolandırıcılık Uyarısı

Uşak Belediyesi son günlerde Belediye Başkanının, Başkan Yardımcılarının ve Belediyenin adını kullanarak Halep için yardım isteğinde bulunan dolandırıcılara karşı hemşehrilerine uyarılarda bulundu.

Farklı yöntemler deneyerek vatandaşlarımızdan para talebinde bulunan dolandırıcılar, gün geçtikçe yöntemlerine bir yenisini daha eklediler. Hemşehrilerimizin büyük yardımseverlikleri ile toplanan yardımlara ve yetimlerin haklarına göz diken dolandırıcılara karşı vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ricasında bulunuyoruz. 

“Uşak  Belediyesi’nin, Belediye Başkanımızın ve Başkan Yardımcılarımızın adını kullanarak vatandaşlarımıza telefon açan haysiyetsizler, Halep için yardım toplama talebinde bulunarak hemşehrilerimizi dolandırma amacında bulunmuşlardır. Uşak Belediyesi olarak halkımızın bu tür durumlardan mağdur olmaması için dolandırıcılara  karşı dikkat etmelerini istiyoruz. Vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık durumlarıyla karşılaşmaları  halinde vakit kaybetmeden 155 Polis hattına ve 0276 221 4000 numaralı telefondan Belediyemize anında bildirmelerini rica ediyoruz”.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÜYELİK İŞLEMLERİ KILAVUZU Uşak Merkez Bölme Mahallesi'nden Ömer Harmandalı Uşak Merkez Kurtuluş Mahallesi'nden Coşkun Torlak Uşak Merkez Aybey Mahallesi'nden Arif Ersidar Uşak Merkez Aybey Mahallesi'nden Mehmet Ali Kaya Uşak Merkez Bozkurt Mahallesi'nden Mehmet Uzan Uşak Merkez Işık Mahallesi'nden Hakkı Özkara Uşak Merkez Çınarcık Köyü'nden Naciye Erkek EGE BÖLGESİ'NİN İLK DİYABETLE YAŞAM MERKEZİ UŞAK'TA Uşak Merkez Kurtuluş Mahallesi'nden İzzet Mercan
uşak belediyesi nurullah cahan halep dolandırıcılık