Haberler

​Uşak'ın Her Yeri Güzelleşiyor

2256
4-08-2016

Uşak’ın Her Yeri Güzelleşiyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte her noktada belediye çalışmalarının devam ettiğini anlatırken, “Kentimizin her noktası aynı güzellikte olacak. Tüm mahallelerimizin hak ettiği yere gelmesini sağlayacağız” dedi.

Uşak Belediyesi kentin her noktasında yaşanabilir ve güzel bir Uşak için çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan büyük projelerin hayat bulması adına tüm ekipler seferber edilirken, diğer yandan 19 mahallenin en güzel hale gelmesi adına çalışmalar sürüyor. Mahallelerde asfalt ve parke çalışmalarına da hız verildi. Bu kapsamda Dikilitaş Mahallesi’nde sokaklarda parkeler yenilenerek Avrupai bir duruma getiriliyor.

Her anlamıyla gelişen kent

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Hedefimiz ilimizin tüm sokaklarının modern ve istenilen düzeye getirilmesidir” dedi. Cahan, “Belediye bütün birimlerimizle kentin tümünde çalışmalarımız devam ediyor. Marka bir şehir hedefiyle çıktığımız yolda büyük projelerimizde büyük bir mesafe kat ettik. Yakın zamanda bitmeye başlayan mega projelerimiz ilimizin talihini değiştirecek. Diğer yandan en uzak sokaklarda dahi modern bir çizgi yakalamak adına projelerimiz söz konusudur” ifadesini kullandı.

Yenilenen yollar ve parkeler

Bütün mahallelerde en uzak sokaklarda dahi Belediyenin her konuda çalışmaları olduğuna vurgu yapan Cahan, “İlimizde bütün sokakların daha modern bir havada olması amacıyla çalışma yapmaktayız. Dikilitaş Mahallesi de bu bağlamda dikkat ettiğimiz mahallelerin arasında yerini almıştır. Mahallemizin sokaklarının parkelerini ve asfaltlarını yeniliyoruz. Çalışmalarımız hemşehrilerimizden de geçerli not almaktadır” şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Karaağaç Kapalı Pazaryeri Kura Çekimi Ulubey Hanyeri Köyünden Ali Ertürk UŞAK BELEDİYESİ KAÇAK PAZAR YERİNE EL ATTI Başkan Çakın Çalışmaları Yerinde İnceledi BAŞKAN CAHAN GAZİLERE VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRDİ Uşak'ın göz bebeği Kent Park'taki yerini aldı! YÜZLERCE YILLIK GELENEK YERİNİ BULDU, YENİ AHİ KAFTANINI GİYDİ Zabıta Müdürlüğünden Fatih Mahallesi Kapalı Pazar Yeri İle İlgili Duyuru Başkan Cahan Furkan'ın Seçim Vaadini Yerine Getirdi ​Yeni Pazar Yeri Mahalleliye Rahat Bir Nefes Aldıracak
uşak nurullah cahan belediye projeler sokaklar güzelleşiyor